Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Ко каже да је наш фудбал лош
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4  Следећи

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Спорт
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
Milos
Посланик

Придружио: 01 Јан 2003
Поруке: 3180

ПорукаПослао: Пет Мај 19, 2006 6:31 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Stojkovic se pokazao u Zvezdi i mladoj reprezentaciji ne samo kao dostojna zamena, vec i kao bolji golman od Disljenkovica.
Kovacevic jeste imao dugu pauzu, ali je protiv Bazela kiksnuo kad je najmanje trebalo.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Vid
Посланик

Придружио: 31 Дец 2002
Поруке: 5514
Локација: Београд

ПорукаПослао: Пет Мај 19, 2006 7:06 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Ковачевић је грешио и против Стразбура, када је без потребе правио фаулове у зони центаршута. Милијаш, Баста и миловановић су најбољи које Србија има на тим позицијама, о чему сведочи да играју за младу репрезентацију. У сваком случају, мислим да уколико за Ковачевића може да се добије два милиона евра, како пише штампа, онда га можемо продати.
Што се голмана тиче, слажем се да је Стојковић најбољи голман ког смо имали у последње време. међутим, и ту је ствар процене да ли се и за које паре исплати продати га. морамо имати у виду да какве год играче будемо имали не можемо ништа да урадимо уколико финансијска ситуација није стабилна. У свему томе задатак је пронаћи баланс, имати добар и конкурентан тим и попуњавати клупску касу.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Посети сајт аутора
Vid
Посланик

ПорукаПослао: Чет Мај 25, 2006 3:08 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

VoiD ::
... а и Зенга је изгледа синоћ потписао за клуб из Катара. Видећемо, Пиксија може да извуче довођење Бајевића за тренера или задржавање Жигића за квалификације за ЛШ. Мада, и једно и друго је мало вероватно...

Прва Воидова претпоставка се обистинила, Бајевић је постао тренер звезде, а колико чујемо Пикси покушава да договори и останак Жигића до септембра.
Довођење Бајевића је најбољи могући потез. Наших врхунских тренера има јако мало, можда тек неколицина. Када се зна да су бар два недоступна Звезди (Осим и Антић), избор је заиста био сужен. Верујем да би Звезда опет ангажовала странца да није успела да доведе Бајевића или Петковића, а свима је јасно да се за те паре не може довести једнако квалиететан страни тренер.
Овако, имаћемо тренера са ауторитетом и код играча и код управе и у јавности, што је најважније с обзром на младост тима и претходна искуства са разноразним Косановићима.
Назад на врх
Milos
Посланик

ПорукаПослао: Чет Мај 25, 2006 3:10 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Bajevic je prilicno autoritativan trener. Steta sto je uprava prodala Stojkovica i Lukovica.
Назад на врх
Vid
Посланик

ПорукаПослао: Чет Мај 25, 2006 3:20 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Milos ::
Bajevic je prilicno autoritativan trener. Steta sto je uprava prodala Stojkovica i Lukovica.

Ипак мислим да је била неминовност да се прода неко од "ведета", посебно када се има у виду клупски дуг и чињеница да сем Пантелића ни летос ни зимус нико није отишао, а да је истовремено доведено (и плаћено) доста појачања. У таквој ситуацији верујем да је Пикси добро размислио пре но што се определио да прода голмана и бека, играче за које је јасно да тешко продају. Паре које су добијене су, чини ми се, врло пристојне.
Око целе ситуације ћемо наравно најбоље моћи да дискутујемо када дефинитивно буде оформљен тим за наредну сезону.
Назад на врх
Vid
Посланик

ПорукаПослао: Пон Мај 29, 2006 12:27 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Читам у јучерашњем Спортском журналу да од најављене селидбе Будућности из БД у Зрењанин нема ништа. Сада ће добити 50.000 евра од савеза за изградњу трибине са 1200 столица. Иначе, и Зрењанин ће као стратешки центар добити 100.000 евра за побољшање услова на стадиону.
Назад на врх
Nemanja M
Гост

ПорукаПослао: Суб Јун 03, 2006 2:03 am    Наслов: Одговорити са цитатом

FUDBAL: BUDUĆNOST IZ BANATSKOG DVORA IPAK PRELAZI U ZRENJANIN
SUPERLIGAŠ U KARAĐORĐEVOM PARKU

Više od pola godine se govori o prelasku Budućnosti iz Banatskog Dvora, pod imenom FK Banat, na stadion u Karađorđevom parku. Dugo se nije mogla čuti zvanična informacija koja bi potvrdila definitivan dolazak superligaša u Zrenjanin. Pregovori sponzora kluba, Mirka Vučurevića, sa lokalnom samoupravom i Sportskim savezom su se prilično otegli, pa su zato gradom krenule oprečne glasine.

NA FOTOGRAFIJI: Zrenjanin najbolje rešenje - Mirko Vučurević

S obzirom da je Vučurević ove nedelje boravio u inostranstvu, pokušali smo da konkretan odgovor dobijemo od predsednice kluba, Vukice Vučurević. Ona nije želela da se izjasni po tom pitanju i rekla je da će se sve znati sledeće nedelje. S obzirom da se bliži krajnji datum za licenciranje stadiona nazvali smo Zajednicu klubova Meridijan super lige. Generalni sekretar Zajednice, Miodrag Janković, ljubazno je prihvatio razgovor za list "Zrenjanin".

- U utorak nam je potvrđeno da je napravljen sporazum između gradskih vlasti u Zrenjaninu i FK Budućnost, kao i da je u toku postupak fuzije Budućnosti i Banata. To znači da će sledeće sezone u Meridian super ligi FK Banat iz Zrenjanina igrati utakmice na stadionu u Karađorđevom parku - rekao je Janković i razrešio dilemu.

Naravno, definitivnu potvrdu ove vesti daće Mirko Vučurević po dolasku u Zrenjanin. NJegova sekretarica u beogradskom predstavništvu "Nivade" nam je rekla da se Vučurević vraća iz inostranstva do kraja nedelje.
Wink
http://www.zrenjanin.org/kompl.php?clan_id=28860
Назад на врх
Vid
Посланик

ПорукаПослао: Суб Јун 03, 2006 11:13 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Ово је ко Ђекна. Дај Боже да се игра у Зрењанину. Банатски двор заиста нема прволигашки капацитет.
Назад на врх
Nemanja M
Гост

ПорукаПослао: Нед Јун 04, 2006 9:56 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Ма ди нема!? Evil or Very Mad

Кафана преко од "стадиона" је барем десет пута боља од оног "ресторана" у Карађорђевом парку. Осим тога, газда кафане је звездаш па нама обично точи џабе (само треба доћи на време). Wink
Назад на врх
Vladan
Гост

ПорукаПослао: Уто Сеп 11, 2007 8:58 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Цитат:
Ко каже да је наш фудбал лош

Ја кажем. Мој локални клуб продао утакмицу, продао три бода за 7 (с е д а м) кубика шљунка, како би могао нешто избетонирати код стадиона. valjanje od smeha Laughing smesak Није ни чудо што нас зову `бетон` лигом.
Назад на врх
bane001
Ветеран

Придружио: 26 Нов 2005
Поруке: 1236

ПорукаПослао: Уто Сеп 11, 2007 9:31 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Пошто смо практично у комшилуку, ја се чудим томе што причаш. Ја вам не бих дао више од 5 кубика ни у лудилу. Very Happy Wink
Назад на врх
Vladan
Гост

ПорукаПослао: Уто Сеп 11, 2007 9:51 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

bane001 ::
Ја вам не бих дао више од 5 кубика ни у лудилу. Very Happy Wink
Па у праву си, комшија. Да ли и ви имате доживотног тренера као и ми. Smile
Назад на врх
демагог
Ветеран

Придружио: 31 Окт 2006
Поруке: 496

ПорукаПослао: Пет Окт 12, 2007 6:55 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Цитат:
Stojković: Odlazim jer sam umoran

Dragan Stojković Piksi više nije predsednik FK Crvena zvezda. Posle sednice Upravnog odbora kluba ovakva (neočekivana) odluka i zvanično je saopštena medijima, ali bez pominjanja naslednika na ključnoj poziciji kluba. Ovlasćenja predsednika Stojković je preneo na potpredsednika Milana Tomića. U roku od 14 dana biće sazvana Skupština kluba, a do tada komisija u sastavu Tomić, Šekularac i Vladica Popović podneće predlog za novog predsednika.

Dragan Stojković Piksi bio je na čelu Crvene zvezde od 2005. godine, kada je na mestu predsednika kluba nasledio Dragana Džajića. Nezvanično se pominje mogućnost da se Piksi vrati u Nagoju, gde je tokom igračke karijere stekao status legende.

"Umoran sa... Došao sam do "zida" i sada ne mogu dalje. Kada sam dolazio u Zvezdu postavio sam sebi tri cilja: da Crvena zvezda bude superiorna u Srbiji – za dve godine osvojili smo dve duple krune, finansijski stabilna i da napravimo rezultat u Evropi - dva puta izborili smo plasman u ligu Kupa UEFA. Ostvario sam ciljeve koje sam sebi postavio i u ovom trenutku ja više nisam čovek koji je potreban Zvezdi," rekao je vidno iscrpljeni Stojković.

"Klubu je sada potreban uspešan menadžer. Imao sam veliku podršku Upravnog odbora u svim teškim trenucina i na tome sam zahvalan svima. Bila mi je velika časti i zadovljstvo da budem predsednik Crvene zvezde, ali ta funkcija nosi i veliku odgovornost i osećam se iscrpljeno. Treba mi odmor."

Stojković je istakao da na njega niko nije vršio pritisak da podnese ostavku, kao i da se ne oseća inzeverenim ni razočaranim na podršku koju je dobio iz kluba.

"U životu je vrlo bitno znati kada je pravo vreme da se nešto počne, ali i završi... Upravni odbor kluba i ja na njegovom čelu možemo da budemo ponosni na ostvarene rezultate, na to što smo finansijski konsolidovali Crvenu zvezdu. Ostaću veran Zvezdi sa kojom sam u neraskidivim vezama. Ne mogu, ipak, da preporučim nikoga za novog predsednika. Svoje takmičarske i sportske motive sam iscrpeo, vreme je da dodje neko novi ko će svojim znanjem da pomogne, pre svega menadžerski", izjavio je Stojković.

On je dodao da ima ponude za novi angažman, ali je kazao da će o njima govoriti u budućnosti. Stojković je negirao da je na njegovu odluku uticao sukob sa predsednikom Fudbalskog saveza Srbije Zvezdanom Terzićem.

Po nezvaničnim pričama prvi kandidat za upražnjeno mesto predsednika je Toplica Spasojević privrednik i osnivač i predsednik ITM grupe. Spasojević je u januaru proglašen za poslovnog čoveka godine. ITM grupa je jedna od vodećih distributivnih kompanija u ovom delu Evrope.

Ето шта се деси када се ухватиш са тајкунима и осталим криминалцима.
Назад на врх
Vid
Посланик

ПорукаПослао: Суб Окт 13, 2007 12:43 am    Наслов: Одговорити са цитатом

И када схватиш да Партизан ове године једноставно мора да буде први, што значи да Лиге шампиона нема још најмање две сезоне.
Назад на врх
Milos
Посланик

ПорукаПослао: Суб Окт 13, 2007 7:17 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Videcemo kako ce se stvari odvijati u narednim kolima posto je groblje i ove sezone losije, sto je pokazao i nedavni derbi, kada su jedva iscupali bod na JNA.
Piksi se bas nije proslavio kao direktor, ni u savezu, ni u Zvezdi. Dovodio je neke poluigrace, prodavao tim taman kad se uigrao. Ipak, vade ga dve duple krune u nizu i dve Lige Kupa Uefe.
Назад на врх
drum
Ветеран

Придружио: 05 Мар 2008
Поруке: 1624
Локација: Солун

ПорукаПослао: Сре Мај 14, 2008 2:30 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Pola uprave vam je u zatvoru,vecina igraca o kojima ste pricali su na klupi ,Piksi se krije negde u Japanu, "zabac od Neretve" je trener Arisa,sve ide svojim tokom. Laughing
udaj
Члан

Придружио: 10 Апр 2005
Поруке: 117

ПорукаПослао: Сре Мај 14, 2008 10:19 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Цитат:
FINALE: ZENIT - RENDŽERS 2:0 (0:0)

MANČESTER , Engleska, 14. maja (Tanjug) - Fudbaleri ruskog šampiona Zenita iz Sankt Peterburga osvojili su pobednički pehar Kupa UEFA za 2007/08. godinu, pošto su večeras u engleskom gradu Mančesteru savladali u finalu tim škotskog prvaka Rendžersa iz

Glazgova sa 2:0 (0:0).

Pogotke su postigli: Igor Denisov u 72. i Konstantin Zirjanov u 90. minutu.

Ekipa Zenita je tek drugi ruski klub koji je trijumfovao u ovom prestižnom međunarodnom takmičenju. Prvi je bio tim moskovskog CSKA, koji je 2005. u Lisabonu savladao portugalski Sporting sa 3:1.

(Kraj)

Ako nije mogla Zeta mozhe Zenit ziveli
Уа_Тадић
Гост

ПорукаПослао: Сре Мај 14, 2008 10:23 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Мада фудбал не гледам и не занима ме (Што каже бака Елвира у серији ''Грлом у јагоде'', ''Фудбал је простачко ногатање, зато га и зову ногомет.''), јако ми је драго да су Руси победили западњаке у било чему!
Назад на врх
drum
Ветеран

Придружио: 05 Мар 2008
Поруке: 1624
Локација: Солун

ПорукаПослао: Чет Мај 15, 2008 8:37 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Цитат:

''Фудбал је простачко ногатање, зато га и зову ногомет.''),

Zanima me tvoje misljenje o rukometu . Laughing
bggrobar
Члан

Придружио: 07 Јан 2005
Поруке: 127

ПорукаПослао: Чет Јул 31, 2008 6:26 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Partizan se ove godine izgleda ozbiljno nameračio na ligu šampiona 1:1.Doduše imali smo tvrdog protinika koji nas zamalo nije napunio u zadnjh 20 min. Embarassed
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Спорт Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4  Следећи
Страна 3 од 4

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму