Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Парламентарни избори, март 2014.
Иди на страну Предходни  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следећи

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Форум часописа Коментар
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
Дарко
Члан

Придружио: 04 Јул 2012
Поруке: 177

ПорукаПослао: Нед Дец 14, 2014 4:02 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Dunav ::
Ако је СРС и Војвода од 1990. био за Светог Саву, Православље, Српство, РУСИЈУ, против ЕУ, НАТО, УСА.

Зашто је онда његова партија гласала против увођења веронауке у школама?
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Нед Дец 14, 2014 4:45 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Слика са спојеним прстима је сасвим очигледно спрдња са Вучићевим држањем прстију, али већ одавно закаснела, јер је и сам Вучић у јавности проредио те гестове (очигледно после масовне спрдње у погледу тога и „пи-ар“ савета).

Видимо и јуче да су Коста Чавошки, Слободан Антонић, Мило Ломпар и др. подржали отворено коалицију ДСС-Двери. Па да ли су сад и они издајници и Вучићеве слуге? Не бих баш рекао. Тако да треба мало оладити са претерано оштрим речима према онима који нису гласачи/симпатизери ове или оне странке која себе сматра патриотском. Уосталом и сам Шешељ је у готово свим јавним наступима после повратка из Хага (паметно) доста ублажио реторику и показује много већу политичку толеранцију и зрелост у наступу, мудро и без много тешких речи. А ево састали су се јуче и делегације Двери и Шешељ и ништа им није фалило. Не видим међу њима било какву острашћеност, а камоли закрвљеност и то је добро. Све су то групе и појединци који се око најбитнијих питања слажу (анти ЕУ, сарадња са Русијом, очување КиМ) и нормално је да сарађују што више.

А ако не будућим изборима ДСС-Двери и СРС са Шешељем на челу не могу да прикупе по 5%, онда заиста сви треба да иду у политичку пензију. Међутим, сматрам да ће и једни и други прећи цензус и да до избора не би требали ни на који начин да иду у конфликт и деморалишу сродно бирачко тело коме је већински гледано свађа и подела у националном табору преко главе. Та прича да "смо само ми једини исправни, а други не ваљају ништа" их је све заједно на крају срушила испод цензуса, јер је већина национално свесних бирача одустала од свих њих. Па ако нису баш толико глупи, учиће на својим грешкама и неће их понављати.
Dunav
Члан

Придружио: 22 Дец 2009
Поруке: 222

ПорукаПослао: Нед Дец 14, 2014 5:59 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Брзи сте нема шта.
Дарко ::

Има две врсте одговора на ово питање, кратки и јако дугачак, али темељан. Кратки је сасвим довољан:

Зато што СРС нико ништа није ни питао у тој коалицији, био је то искључив захтев ЈУЛ-а (садашњег ДСС-а). Да није било тога, женски би изгубили Космет, а то је био најпречи циљ СРС-у тада, да се то не догоди.

Neba ::
Слика са спојеним прстима је сасвим очигледно спрдња са Вучићевим држањем прстију, али већ одавно закаснела, јер је и сам Вучић у јавности проредио те гестове (очигледно после масовне спрдње у погледу тога и „пи-ар“ савета).

Нећу ни да коментаришем "спрдње" са Вучићем, превише провидно и у стилу Двери. Популаришу се значи највећи Српски гробари ИКАД ("шала")?
Видимо и јуче да су Коста Чавошки, Слободан Антонић, Мило Ломпар и др. подржали отворено коалицију ДСС-Двери. Па да ли су сад и они издајници и Вучићеве слуге? Не бих баш рекао.

Слободана Антонића и Мила Ломпара, не бих коментарисао, довољно висе на Вучић-ТВ, да не требају коментара.
Коментарисао бих Чавошког.
Нисам га до релативно скоро, познавао лично, а није ме као кукало ни занимао.
Уопште није небитан лик, као што сам мислио, нпр. оснивач је ДС (демократске странке), Стамболићеве (Тито-масони-усташе) УДБ-а партије, па је чак могао бити и њен ШЕФ (уместо Мићуна). Мислим да је довољно о њему и предовољно. Мој лични утисак је да спада у најопасније агенте овде, а цео летимичан поглед на његов политички ангажман је потврда тога.
Ако такви подржавају Двери, а ОДЛАЗЕ Мила и Смиља, алал вам качамак...

Тако да треба мало оладити са претерано оштрим речима према онима који нису гласачи/симпатизери ове или оне странке која себе сматра патриотском. Уосталом и сам Шешељ је у готово свим јавним наступима после повратка из Хага (паметно) доста ублажио реторику и показује много већу политичку толеранцију и зрелост у наступу, мудро и без много тешких речи.

Какву "толеранцију у наступу" имати ка ИЗДАЈНИЦИМА?
"Толеранција" Издајника води земљу и народ ДИРЕКТ У ПРОПАСТ!
Зар није 2000. до данас виђена цена за толеранцију издајника?
Издајници по правилу иду на вешала, а дроб на земљу.
...
А ево састали су се јуче и делегације Двери и Шешељ и ништа им није фалило.

Преорах интернет због овога - ОВОГА НЕМА!
Па није Војвода ЛУД (добро није нормалан свакако...), да шурује са провереним гадовима!

Ако си чуо за неки разговор, то је нешто неформално, или неки покушај.
Ако би Војвода то урадио (савез са ДСС и Дверима), што се мене тиче, био би то крај СРС и бар мени би били МРТВИ.
Доказ, било шта?
Можда је извиђање Војводе, онда ће он то брзо да батали...
А ако не будућим изборима ДСС-Двери и СРС са Шешељем на челу не могу да прикупе по 5%,

Слабо ти капираш ствари овде. Дозволи да те подсетим.
СРС је имао не 5, не 10, него преко 70 одборника у скупштини. То није било довољно да имају 1 МИНУТ на ТВ у неких 8 година (пљување се не важи у минуте...).

Значи НАТО је тако стисао СРС, да добро нису СВИ ИЗДАЛИ!
Са друге стране, Двери се баш тад ПОЈАВИШЕ, са БАШ причом Радикалском (не наравно ДЕЛИМА Радикалским), па БАШ добише медијски простор и то БАШ око најтоплије теме - ПЕДЕРА! Дивно за једну Српску партију, да је НАТО тако толерише, док преко пута Српску СРС убише колико су год могли. Не само овде, него и у РС и Црнојгори...

Момци, напад није ОДБРАНА на питање!
Ни на једно моје питање нисте одговорили, него само ПРЕСКОЧИЛИ!
При томе нападајући СРС, аргументима још Вука Драшковића...
Ја вама колико време допушта ИПАК одговорих, па би било лепо да чујем и неки аргумент.

Значи како то Двери добише око 2мил $, као не владина организација од Колубаре негде 2012? Како је ЦИА то дозволила? Како Бошко оде (као Русофил, анти ЕУ) у УСА?

Што се тиче тврдњи о процентима, успеху доласка у скупштину, слози Срба, "само смо ми у праву", исл...

Све је то мазање очију. Овде НАТО води све режиме од 2000. а само је СРС на удару од 2000! СПС је прогутан одмах ("снага" идеологије), а ЈУЛ се у ходу преметнуо у ДСС (90%).

Значи, СРС би требала да улази у коалицију са ДСС НАТО бандом, што РАСТУРИ СРБИЈУ, јер су и Двери подмладак ДСС-а, а који је и мини ЈУЛ при томе? Од таквог "национализма, родољубља, Српства, Православља", ... - остаће НАТО овде ВЕЧИТО! Односно Србије неће бити врло ускоро, е то је оно страшно и ЗАСТРАШУЈУЋЕ!

Опет да поновим, да усташе, или шиптари, или БИЛО КО, има некога са 10% Војводиних квалитета - тај би тамо био КРАЉ 100%! Док у Србији траже друге "квалитете", што се тражи то се и НАЂЕ.

Поздрав!
Назад на врх
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Нед Дец 14, 2014 9:19 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Jа ниједном реченицом нисам напао СРС, а камоли „аргументима Вука Драшковића“ тако да си или нешто побркао или си злонамерно измислио. Поштујем СРС, али за мене су патриотска опција и СРС и ДСС-Двери, па и према једнима и другима имам политичких симпатија, а у претходним годинама сам гласао и за једне и за друге. Ти ако мислиш другачије, то је твоје право.

Политичка зрелост, толеранција и промена реторике које сам приметио код Шешеља у последње време се огледају на два начина: 1) нема код њега толико оштре, усијане реторике као раније, доста је смиренији, што је паметно, јер тиме може придобити шири круг бирача, а не само оне загриженије и 2) не одбија коалиције ни са СНС ни са ДС на локалном нивоу, чиме омогућава да радикали улазе на власт макар на локалу и не губе се сасвим из вида бирачима, а не одбацује а приори ни коалиције са другима на вишим нивоима власти. У складу са тим је и његова, макар до сада изражена у неколико интервјуа, воља да разговара са другим патриотским организацијама. А ево кратко о јучерашњем сусрету са Дверима: https://twitter.com/dverisrpske Видео сам јуче на нету и нечији нешто опширнији коментар, о томе како су представљали једни другима своје књиге и шта ти ја знам, али не знам где је сада, „ори“ мало боље ако те интересује.

СРС сама никад, али апсолутно никад неће доћи на власт, па ма какве да наступе нове околности у земљи и свету. Једноставно то је немогуће и ко мисли супротно не живи у реалности. Може се учестовати на изборима, прелазити цензус, остваривати нешто бољи или лошији успех, али САМИ да дођу на власт... немогућа мисија. Тако да пут радикала (или било које друге странке!) до било какве и било када власти води једино преко савеза са другим странкама, ма какве да су и какве год да неко има замерке у односу на њих. Без тога и СРС и ДСС-Двери могу остати само вечна опозиција без утицаја на управљање државом, без утицаја на доношење закона, без реалног утицаја на промену било чега у Србији.
Dunav
Члан

ПорукаПослао: Нед Дец 14, 2014 10:02 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Jа ниједном реченицом нисам напао СРС, а камоли „аргументима Вука Драшковића“ тако да си или нешто побркао или си злонамерно измислио. Поштујем СРС, али за мене су патриотска опција и СРС и ДСС-Двери, па и према једнима и другима имам политичких симпатија, а у претходним годинама сам гласао и за једне и за друге. Ти ако мислиш другачије, то је твоје право.

Политичка зрелост, толеранција и промена реторике које сам приметио код Шешеља у последње време се огледају на два начина: 1) нема код њега толико оштре, усијане реторике као раније, доста је смиренији, што је паметно, јер тиме може придобити шири круг бирача, а не само оне загриженије и 2) не одбија коалиције ни са СНС ни са ДС на локалном нивоу, чиме омогућава да радикали улазе на власт макар на локалу и не губе се сасвим из вида бирачима, а не одбацује а приори ни коалиције са другима на вишим нивоима власти. У складу са тим је и његова, макар до сада изражена у неколико интервјуа, воља да разговара са другим патриотским организацијама. А ево кратко о јучерашњем сусрету са Дверима: https://twitter.com/dverisrpske Видео сам јуче на нету и нечији нешто опширнији коментар, о томе како су представљали једни другима своје књиге и шта ти ја знам, али не знам где је сада, „ори“ мало боље ако те интересује.

СРС сама никад, али апсолутно никад неће доћи на власт, па ма какве да наступе нове околности у земљи и свету. Једноставно то је немогуће и ко мисли супротно не живи у реалности. Може се учестовати на изборима, прелазити цензус, остваривати нешто бољи или лошији успех, али САМИ да дођу на власт... немогућа мисија. Тако да пут радикала (или било које друге странке!) до било какве и било када власти води једино преко савеза са другим странкама, ма какве да су и какве год да неко има замерке у односу на њих. Без тога и СРС и ДСС-Двери могу остати само вечна опозиција без утицаја на управљање државом, без утицаја на доношење закона, без реалног утицаја на промену било чега у Србији.

Добро Небо, искрено извини што сам те и "нехотице" заокружио са огромном већином симпатизера Двери.

Што се тиче илузија да СРС може сама доћи на власт - ја их немам уопште.
То је илузорно, баш колико и да сви Срби гласају за СРС, или да се сами ослободимо НАТО чизме.
Проблем је што ако СРС у тоталу не преузме власт сама, кочиће је остала "српска опозиција" (са којом би евентуално победили у савезу).

Значи обрни, окрени НАТО овде остаје, а остаје и ако би СРС преузео скупштину 100% и приде имао председника.

Улога Двери, ДСС и још кога измисле, је да и ТЕОРИЈА о 100% Српској скупштини отпадне.

Укратко, врте нас ко младе мајмуне, а ДОС је са ДСС-ом у главној улози све то и довео овде 2000.

Мене само чуди толико очајање, од којег се не види Двери и ДСС подвала и толика мржња према несумњиво Српској и Пожртвованој, Поштеној СРС и Војводи.

ПС. Решење је Молитва Богу, да нас Ослободи окупације, а пре тога Погружавање свих оних који су гласали за ДОС и тражење да Бог Опрости тај содомски грех - гласање за ДОС и НАТО сатане.
То изгледа немогуће сада, али убрзо ће народ кунути ДОС на сва (гладна) уста, јер се време наплате приближава. Многима се ДОС грехови чине малим, а јер их то није интересовало док се продавала Српска Имовина и Држава у бесцење. Док су убијани и осуђивани Српски Хероји, док је Српски Дух (Светога Саве) изругиван и уништаван у народу, да не набрајам више грехове - доста је и ово за паклена врата. Ево још само ПЕДЕРАСТИЈУ, коју је Коштуница и ДСС пробао да овде запати практично одмах.

За Српску Државу су гинуле и крв липтале толике генерације и генерације Најбољих Срба, а ДОС је све то побацао, извређао и поклонио ЕУ за ништа!

Или Санда Рашковић Ивић, то ли је опозиција?
Амбасадорка ДОС-а у Риму дуго година (пута 12-20.000 евра месечно плата), Директор избегличког центра (апсолутно НЕ ОМИЉЕНА) и пропагатор да је Сребреница била Геноцидни злочин? Или, што има разумевања за "олују"? Или што јој син живи у Загребу (син је УВЕК на мајку, не усташу оца...)? Да мајка хрватица, а отац један слављен без икаквог ПОКРИЋА (уопште није јасан тип - даље не знам).

Значи, једно је проблем извлачења од НАТО, а друго у кога се улажу Наде.

Поздрав!

Заборавих, онај линк што даде ка Двери твитеру, уопште нема помена на СРС сајтовима. Значи ОПЕТ Двери МУЉАЈУ!
Ако је и било разговора, како их није СРАМ и СТИД да газе договор и објављују на своју руку?!

То више није ни за какве разговоре, ово им је 1000 пут да зезну људе. Чудим се да је СРС уопште са њима разговарао, а ни мало се не бих чудио да је то још само једна од Вучићевих (нови газда) ЛАЖИ, на коју су пристали (за паре наравно).
Назад на врх
Дарко
Члан

ПорукаПослао: Пон Дец 15, 2014 1:25 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Има две врсте одговора на ово питање, кратки и јако дугачак, али темељан. Кратки је сасвим довољан:

Зато што СРС нико ништа није ни питао у тој коалицији, био је то искључив захтев ЈУЛ-а (садашњег ДСС-а). Да није било тога, женски би изгубили Космет, а то је био најпречи циљ СРС-у тада, да се то не догоди.

Значи сврха постојања великог Војводе Шешеља и његове величанствене странке се тада сводила на то да буду привезак и испрдак Мире Марковић Rolling Eyes

Интересантно, нису их ништа питали, али су они ипак гласали против веронауке у школама Laughing

Ето није се догодило тада, догодило нам се данас, са Шекијевим најбољим ученицима, левом и десном руком. Каква школа, такви ђаци.
Назад на врх
Dunav
Члан

ПорукаПослао: Пон Дец 15, 2014 2:25 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Тито је у србији оставио велике и дубоке трагове.

Како многи тумаче реалност, апсолутно би изазвали задовољство Павелића, Степинца, Крцуна и Ранковића, или Драже Марковића, Стамболића, Вука, Коштунице, Ђинђића, па наравно и Вучића и Николића, а еуфорију код ликова попут Александра Вулина, јер је он домет тог нивоа интелигенције и поштења.

Од мржње се умире.
Назад на врх
Dunav
Члан

ПорукаПослао: Пон Дец 15, 2014 2:33 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Ако је СРС и Војвода од 1990. био за Светог Саву, Православље, Српство, РУСИЈУ, против ЕУ, НАТО, УСА.

Да би такви попут тебе, стављали кукасти крст у облику сунца као свој знак.
--------------------------------------------------
Сад нешто за озбиљне и дорасле:

Пошто пишемо о Дверима, овај став апсолутно припада њима и њиховим поклоницима:
Двери често ::
Ето није се догодило тада, догодило нам се данас, са Шекијевим најбољим ученицима, левом и десном руком. Каква школа, такви ђаци.

Није ми циљ препирка, за коју очито нема разлога, јер из Светог писма, Мудрости Соломонове:
"Као што се пас повраћа на своју бљувотину, тако безумник понавља своје безумље."
Али и без обзира што нисам мудар, треба и ово послушати:
"Мудар човек кад се пре са лудијем, или се срдио, или смијао, нема мира."
Значи, ово није критика ником лично, јер свако има право да мисли и ради шта хоће, него питање за оне љубитеље Двери, који мисле да је ово горе цитирано, ИОЛЕ прихватљив став.

Тврдња да су "Вучић и Николић најбољи Војини ученици", је толико апсурдна, безбожна, богохулна, малоумна, ... итд. Да је то невероватно.
По тој "логици", најбољи ученик Господњи је Јуда Искариотски, а Свети Апостол Павле, најбољи ученик фарисејски.
Апсолутно стоје те аналогије. Вучић и Николић су пратили Воју, а као и Јуда Искариотски Господа. И Вучића и Николића је НАТО и ДОС подмитио за издају, а као и Јуду Искариотског сатана. Једино што Воја није Господ, али сви Господњи иду стазама Господњим...

Најбољи ученици Господњи су Апостоли наравно, а Војини они који су попут њега (у оба случаја исто).

Значи, да човек има ИОЛЕ Поштења, Логике, Морала, Истинољубља, а да не говоримо Захвалности, Љубави, већ сама чињеница да горњу бљувотину понављају припадници Двери и ДСС (у разним облицима, али исто суштином), таквог човека би заувек удаљила од Двери и ДСС-а.

Опет да поновим, ситуација је овде таква, да нема теорије да се НАТО скине са власти. Што би се овај режим заменио неким сличним (нпр. Двери-ДСС) од НАТО-а, апсолутно је периферно (као у случају кад је Тадић замењен Николићем - горим).
Једина шанса нас Срба је у томе да задржимо Духовно и Ментално - Морално здравље за неку добру прилику, а ко год ШИРИ онакве горе САТАНСКЕ БЉУВОТИНЕ, тај уништава већ добрим делом уништен Српски Дух.

Љубитељи Двери и ДСС, мислите о томе, озбиљно мислите.

Поздрав!
Назад на врх
Дарко
Члан

ПорукаПослао: Пон Дец 15, 2014 9:40 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Тврдња да су "Вучић и Николић најбољи Војини ученици", је толико апсурдна, безбожна, богохулна, малоумна, ... итд. Да је то невероватно.
По тој "логици", најбољи ученик Господњи је Јуда Искариотски, а Свети Апостол Павле, најбољи ученик фарисејски.

Љубитељи Двери и ДСС, мислите о томе, озбиљно мислите.

Поздрав!

Господу су сви ученици били једнаки, а Воји баш и нису, ако је судећи по страначким позицијама које су у странци заузимали, и простору који им је у њој дат.

Али све је то небитно ако је цела странка била испрдак Мире Марковић.

Мислите о томе! Laughing
Назад на врх
Dunav
Члан

ПорукаПослао: Сре Дец 17, 2014 1:27 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Куј би реко да ће ми Мира Марковић бити подношљива...

О Мири Марковић СВЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ, али да је била: лопов, издајник, НАТО шпијун - НЕ.

Гуска по вокацији, добила је невероватну медијску сатанизацију. "Њен син је носио гајбице и зарадио за дискотеку мадона".
Колико ју је само људи због тога смртно замрзело!
А наравно НАРОЧИТО они, који су невероватно пристрасни ка својој деци, такви су је највише замрзели.
А Госпођа је само поновила оно што јој је 100% неко ДРУГИ РЕКАО и подстакао родитељски (квочкарски) романтизам.
Тај други је 100% баш Зоран Ђинђић, или нека од ЈУЛ-овских гребара.

Исто и тај Марко Милошевић, био је то изузетно фин момак, али гомиле увлака су успели да направе шта су направили. Наместе Марку 1. шлепер цигара, а за себе прошверцују 280 шлепера. И опет исконска веза ЈУЛ-ДС, Суботић- Цане, иначе Ђинђићев гребош, је баш то радио. Ето зашто Ђинђић и није излазио из Мириног кабинета 90-тих година.

Са друге стране, имамо "ПАМЕТНЕ" и "ФИНЕ" жеМске, као нпр. нпр. Ружицу Ђинђић. Она наравно није рекла да је њен син носио гајбице, али је данас један од најбогатијих беснова на Балкану. Она не би ни рекла да јој син носи гајбе, а јер медијски и не постоји.

Док је била Мира, Србија је бранила и чувала СВЕ СВОЈЕ, да не набрајам: (лоше) школство, индустрију, пољопривреду, здравство, војску, културу, слободу медија, ... ето Мириних заслуга, при томе смо бранили и друге наше крајеве и имали РАТОВЕ, САНКЦИЈЕ, ПЉУВАЊА...
Дугови у време "Мире" - практично их нема! Оно мало се поклапало са дуговима НАМА (Ирак, СССР, ...). А странци не само да нису имали ЗАКОНСКО право на повраћај ситнине, већ су овде направили штету од (са каматама) минимум 100 милијарди $.

И тако оде ЦРНА баба Јула, а прво што је "лепотица" Ружица урадила, је ОПРОСТ ЗАПАДУ 100 милијарди $ штете и признавање 11 милијарди долара дуга (а они ВЕЛИКОДУШНО одбили 5 мил.$ - и ја бих...). Ето сиромашни па Ружа од доброте да им опрости, јер како да напуни џепе, ако НАТО није ту.

Од када је дошла "лепотица" Ружица, ова земља је СВЕ ИЗГУБИЛА, СВЕ ПРОДАЛА; ЧАК И ТЕРИТОРИЈУ, а заузврат се ЗАДУЖИЛА ДО НЕБА (са даљом тенденцијом, преко неба). Да нам сад неко уведе САНКЦИЈЕ, или нас НАПАДНЕ - тог СЕКУНДА ПРОПАСТ!

Фабрике? Свака варошица у Србији има по три закатанчене и закоровљене, цигани вуку гвојзе и пиче...
Пољопривреда, кој ће мандрак, кад има страно...
Застава, ма ради за фијат, плаћај им и ћути...
Војска, здравство, школство, медији...
А тек Српство?
Уместо полу-Слободе, Јосиф Амброз се вратио у ПОТПУНОЈ МЕРИ!
Кандић, Вучо, Бисерко - то су српкиње новог ДОС доба...

Ето, Част је бити уз Медлен Олбрајт и Ружицу Тхе Ђинђић, али је Мира узрок свих зала на свету. Све је Мира продала и одвукла на Кипар и у Русију са њеним сином Марком...

Наравно док је медиокритета, биће и медија, даш им по 100 евра, отмеш и продаш куће и имања и даш слику једне сељачке гуске да је пљују, док копају канале за твој грош.

Интелегенција на нивоју.

Поздрав!
Назад на врх
Дарко
Члан

ПорукаПослао: Сре Дец 17, 2014 8:42 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

О Мири Марковић СВЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ, али да је била: лопов - НЕ.

Да, у праву си, оне милијарде долара које је унела у Русију је поштено зарадила у пословима са гајбицама, заједно са сином Very Happy

Исто и тај Марко Милошевић, био је то изузетно фин момак, али гомиле увлака су успели да направе шта су направили.

Изузетно фин момак, поготово кад дигне ноге на астал у гостовању на РТС.

Док је била Мира, Србија је бранила и чувала СВЕ СВОЈЕ, да не набрајам: (лоше) школство, индустрију, пољопривреду, здравство, војску, културу, слободу медија, ... ето Мириних заслуга, при томе смо бранили и друге наше крајеве и имали РАТОВЕ, САНКЦИЈЕ, ПЉУВАЊА...

Ма све су они чували, и нашу комунистичко-партизанску културу, и цецу и аркана, и предузећа која су пословала у минусу, само државу нам не сачуваше никако.
Назад на врх
Cara
Ветеран

Придружио: 19 Окт 2004
Поруке: 2585
Локација: RS

ПорукаПослао: Чет Дец 18, 2014 12:14 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Да, у праву си, оне милијарде долара које је унела у Русију је поштено зарадила у пословима са гајбицама, заједно са сином Very Happy

Odakle tebi informacija da je ona unijela milijarde dolara i odakle im te milijarde?

Interesuje me kako se uopste unose milijarde u Rusiju?

Vjerujem da je Marko mogao lako da se obogati kao sin mocnog politicara, ali isto tako cjenim da to bogastvo nije ni priblizno ijednom i osrednje bitnom politicaru u trenutnoj kolonijalnoj vlasti od 2000te na ovamo.

Pljacka Srbije je uslijedila posle pada Milosevica. Firma kcerke Stipe Mesica je kupila Jelen Do koji sigurno vise vrijedi nego sto su Milosevici svi zajedno posjedovali kad su bili na vrhuncu moci.
gl1723
Члан

Придружио: 08 Феб 2007
Поруке: 52

ПорукаПослао: Чет Дец 18, 2014 9:25 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Ал се овде ниско пало...
Назад на врх
Дарко
Члан

ПорукаПослао: Пет Дец 19, 2014 2:35 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Cara ::

Odakle tebi informacija da je ona unijela milijarde dolara i odakle im te milijarde?

Interesuje me kako se uopste unose milijarde u Rusiju?

Vjerujem da je Marko mogao lako da se obogati kao sin mocnog politicara, ali isto tako cjenim da to bogastvo nije ni priblizno ijednom i osrednje bitnom politicaru u trenutnoj kolonijalnoj vlasti od 2000te na ovamo.

Pljacka Srbije je uslijedila posle pada Milosevica. Firma kcerke Stipe Mesica je kupila Jelen Do koji sigurno vise vrijedi nego sto su Milosevici svi zajedno posjedovali kad su bili na vrhuncu moci.

Да си ми ти жив и здрав, пљачка Србије траје од 1945. а све ово до дана данашњег је једна те иста линија. Све до деведесетих нису имали потребе да се крију и фолирају што објашњава чињеницу како је Слоба тако нагло постао националиста и патриота, а до јуче био Брозов лизач дупета, заједно са будућим колегама из СПС.

Да нећеш да ми кажеш да Миру и онај њен накот чува Руска држава зато што верује у идеале Југословенске левице? Laughing
Назад на врх
bane001
Ветеран

Придружио: 26 Нов 2005
Поруке: 1236

ПорукаПослао: Пет Дец 19, 2014 7:15 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Људи, ја више не могу.
Назад на врх
Dunav
Члан

ПорукаПослао: Суб Дец 20, 2014 11:37 am    Наслов: Одговорити са цитатом

bane001 ::
Људи, ја више не могу.

Искрен да будем, ни ја...
Титоваца ми је преко главуџе одавно, али стално и стално, поново и поново, јуре да показују своје демонско лице, мисле да се тако не виде.

Мисле ако мрзе комунизам (под којим су њихове комшије, Срби, Руси, Православље, ...) и то јако МРЗЕ, да ће то да их сакрије!?

Има ту свакаквог накота, пре свега лоповског. Под Титом си могао да пљачкаш државну имовину - јер тако рушиш комунизам...

Продадоше државу за џабе западу и то је "у реду", али је Мирјана Марковић крива? Дебилистички простаклук и сатанска поквареност.

Бар мени је доста гнусно подсећање тих креатура на њихову сопствену прошлост, али је корисно - да се не заборави где живимо и (везано за тему) за кога гласамо.

Ствари су иначе веома једноставне. Тито је био КВАЗИ КОМУНИСТА и то је сваком живом јасно, па бар од 1948. При томе је СВЕ РУСОФИЛЕ И КОМУНИСТЕ ПОБИО, а као и Праве Српске Патриоте. Оставио је у животу предратне ДЕМОКРАТСКЕ НАКАЗЕ и ционисте, а као прави БОЉШЕВИК (раван по злоделима Лењину и Троцком). Само један детаљ свима лако проверљив:
СФРЈ је била ЧЛАН НАТО, апреко војног савеза са Грчком и Турском НАТО чланицама.

И шта даље?
Јел Мирјана Марковић била за НАТО?
НИЈЕ!
Значи није она Титовка у ПРАВОМ СМИСЛУ РЕЧИ!

Сав овај ДОС смрдљак је у ствари ЛЕГАЛНИ И ЛЕГИТИМНИ НАСЛЕДНИК ТИТА! Од Коштунице, преко Мићуна, Чавошког, Ђинђића, Ружице Ђинђић, итд, итд.
Просто је невероватно колико су безлични и безочни, има их СВУДА!
И сви се на један лако открију...

Мисле да се заклоне МРЖЊОМ ПРЕМА КОМУНИЗМУ?!?
Оће мало прексутра...

Као њихов другар Капичић, или Стамболић, или чак и фадер од Мирјане Марковић (да је жив...). Или разни "четници" који излазе као глисте после кише, све го антикомуниста, до антикомунисте.

Баш је Муж Мирјане Марковић био сигнал пацовима да промене рухо и то је његова величина и заслуга у историји Српског Народа. Све стеге које је Тито КВАЗИ комуниста, а суштински тиранин демократија, наметнуо Српском народу, Слоба је СКИНУО! Тако се легитимисао као комуниста и Србин и ако је формално "признавао Титов значај".

Све што је Слоба скинуо са грбаче Срба, ДОС је наравно вратио и привео крају планове демократских сотона са Србима. А најупечатљивије ми је у сећању, готово ТРЕНУТНА КАМЕЛЕОНИЗАЦИЈА ТИТОВАЦА 1988!

Драшковић, Мићуновић, Чавошки, хиљадна живина титоваца У СЕКУНДИ посташе невероватни борци за демократију - ма у стотинки! Они због којих су Срби кукали и нарицали, постадоше идеолози демократије (Србо убиства), овај пут ОТВОРЕНО, не иза завесе тзв. "комунизма".

Зато је оволика ступидна мржња ка нпр. Мири Марковић доказ тешких болести, оптерећености и грехова, како личних, тако и породичних. Да није тог греховног слепила, од СРАМОТЕ се не би наравно ни пројављивало тако нешто, али шта да се ради.

Мени лично (нпр), када је укинут вербални деликт (мислим 1988-9), више уопште Тито није ни падао на памет, док су га гомиле увлака на сва уста ПЉУВАЛЕ - наравно кад нису док је то било строго кажњиво, већ су га зарад пара и повластица величали...

Савест, односно грижа савести ради...

За било које изборе иначе препоручујем да се гласа за нпр:
- Хоћеш НАТО, гласај за ЛДП, или ДС (најотвореније и најдоследније).
- Хоћеш Србију, гласај за СРС (најотвореније и најдоследније).
Значи УВЕК: Најотвореније и најдоследније.
Ово остало је мешавина најобичнијих НАТО фукси, који на кварно испирају мозак, али коме савест није чиста, њему се чини да испирањем сопственог мозга бива лакше...

У том смислу ми је доста, доста отвореног изношења сопственог прљавог веша појединих. Што да гледам стално нечије прљаве гаће? То се крије...

Поздрав!
Назад на врх
Dunav
Члан

ПорукаПослао: Нед Дец 21, 2014 1:14 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Бркао сам мало по "краљевском сајту" и ево неких занимљивих запажања, упућених на љубитеље Двери. Такође су интересантна, а као увид у испреплетеност НАТО служби овде, кроз исте креатуре.

Као "крунско веће" (савет) чланови:
http://www.royalfamily.org/крунско-веће/?lang=cir
Чедомир Антић
Матија Бећковић
Ђорђе Ђуришић
Мирослав Гашић
Драгољуб Кавран
Душан Ковачевић
Емир Кустурица
Павле Николић
Предраг Марковић
Слободан Г. Марковић
Никола Моравчевић
Милан Париводић
Слободан Перовић
Богољуб Шијаковић
Драгомир Виторовић
Владан Живуловић

Па онда крунско веће (није савет):
http://www.royalfamily.org/privy-council/?lang=cir
Њ.К.В. Принц Наследник Петар
Њ.К.В. Принц Филип
Њ.К.В. Принц Александар
Драгомир Ацовић
Душан Т. Батаковић
Душан Бабац
Ђорђе Новаковић
Бранко Терзић

Па крунски кабинет:
http://www.royalfamily.org/crown-cabinet-2/?lang=cir
Коста Чавошки
Владимир М. Гајић
Ђурђе Нинковић
Драгослав Мицић
Мирко Петровић
Владан Вукосављевић
Милорад Савићевић

Па уметнички савет:
http://www.royalfamily.org/art-council/?lang=cir
Биљана С. Црвенковић
Сања Лазић
Петар Петровић
Јелена Тодоровић

Па савет за ботанику:
http://www.royalfamily.org/botanical-council/?lang=cir
Светлана Јовановић-Југа
Мирјана Шијачић-Николић
Драгица Вилотић

Прво да приметим оно што одмах упада у очи: Лица и изрази тих креатура и то спремних за фотографисање!

Друго да питам Двераше, јел им мило што их подржава свуд присутни Џеј, тј. Коста Чавошки? Дал су они за ову булументу мафијаша и болесника предвођену одреченим краљем масонске, пропале, Српске гробнице - југославије?

Онда да приметим да је стари филмаџија - Бећковић, успео да увуче новог филмаџију - Кустурицу у тај "свет". Добро, извесна љубав ка мафији и тајним врачарским удружењима се видела код Кустурице још одавно.

Иначе сам списак овде груписаних креатура, није списак болничких пацијената неке луднице, или затворске болнице (на шта личи), већ креатура које су разасуте свуда по "српској опозицији".

Тако то НАТО ради, наравно где може.
Назад на врх
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Нед Дец 21, 2014 2:49 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Можеш Кустурици само да пљунеш под прозор. Човек је легенда, задужио је српску културу за сва времена, стварајући велика дела у разним областима стваралаштва, почев од кинематографије, али се показао и на пољу музике, књижевности, а такође и као ктитор. Веома храбар и свестран човек. Наравно, подршка Аци Гици на овај начин је глупост, али то је његова ствар, нико није савршен. Упркос овом минусу он је итекако српски великан, из много разлога. Али називати га тек тако „креатуром“ и „болесником“ је испод сваког нивоа.

Иначе, потпуно је нејасно зашто се ово поставља у тему о парламентарним изборима, нити којим се „Дверашима“ обраћаш, пошто нисам приметио никог да се овде изјашњава као припадник Двери. Све у свему, твоје деловање на овом форуму (после вишегодишње паузе) је, најблаже речено, веома чудно.
Dunav
Члан

ПорукаПослао: Нед Дец 21, 2014 3:33 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Можеш Кустурици само да пљунеш под прозор.

Никада нисам никоме пљувао под прозор, па нећу ни Кустурици.
Али називати га тек тако „креатуром“ и „болесником“ је испод сваког нивоа.

Великан је снимио доста добре, да кажем ОДЛИЧНЕ филмове, али (бар по мени) филмови су филмови, а "бурек је бурек".
Кустурица је чудан лик и не бих га лично сврстао у групу креатура и болесника, али и он се сам сврстао, где се сврстао.
Тражити пак од мене да ценим ротаријанце, масоне, вештице и врачаре, хороскопаше и мађијаше, а зато што је Кустурица са њима - мало је превише...

О личној Слободи, Одговорности, итд. мислим да нема потребе да стално дискутујемо и понављамо, све се то подразумева.
Иначе, потпуно је нејасно зашто се ово поставља у тему о парламентарним изборима, нити којим се „Дверашима“ обраћаш, пошто нисам приметио никог да се овде изјашњава као припадник Двери. Све у свему, твоје деловање на овом форуму (после вишегодишње паузе) је, најблаже речено, веома чудно.

А где друго да поставим?
Има ли тема о Дверима и партијама по ЕУ сербистану?

Двери припадници се веома јасно и "нехотице" одају, а преко својих ставова. Што неће да признају за кога гласају (па ни под лажним именом, а као рецимо ја), то није мој проблем.

"Моје деловање на форуму веома чудно?"
Ја бих пре обратио пажњу на то шта неко пише (има ли аргумената), него што бих прво тражио да видим, зашто то пише, па онда шта. Али, то већ спада у личне ствари и моје и других.

Поздрав!
Назад на врх
Солунац
Члан

Придружио: 05 Јан 2009
Поруке: 110

ПорукаПослао: Пон Дец 22, 2014 7:26 am    Наслов: Одговорити са цитатом

`Оће Турци, `оће, `оће!
Назад на врх
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Форум часописа Коментар Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следећи
Страна 12 од 13

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму