Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Чудне светлосне појаве на небу изнад Србије
Иди на страну Предходни  1, 2

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Форум часописа Коментар
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Сре Авг 08, 2012 10:11 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Све може ако је, ипак, поткрепљено некаквим доказима.
njemen
Посланик

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4271
Локација: Београд

ПорукаПослао: Пон Авг 27, 2012 7:46 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Скочи на Youtube Download VideophpBB Plugin

Последњи изменио njemen дана Пон Авг 27, 2012 8:45 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
bane001
Ветеран

Придружио: 26 Нов 2005
Поруке: 1236

ПорукаПослао: Пон Авг 27, 2012 8:28 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Профи скроз. НАСА је, као, демантовала, а њему су дали простор да залуђује будале.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Чет Авг 30, 2012 7:51 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Ај кад су тема необичне небеске појаве, још неколико мојих аматерских снимака. Smile Пре неколико вечери, ухватио сам неко светлеће тело доста близу Месеца. Не знам шта је, да ли некакав сателит или опет планета (распитаћу се код једног стручњака)... делује веома необично. Доле је линк и за скидање фотке у пуној величини, ако неког занима и можда уме да изоштри фотографију и постигне бољу, јаснију слику овог тела.

http://speedy.sh/5WD3q/Picture-153.jpg

А сада нешто потпуно другачије са неба Србије... Школски авиони у формацији, пре неки дан. Могуће да вежбају за аеромитинг који се за два дана одржава у Батајници.

На крају овај авион са четири мотора... не изгледа као путнички. Да ли је у питању можда неки од оних руских који су ових дана стигли ради помоћи у гашењу пожара?

njemen
Посланик

ПорукаПослао: Пон Нов 12, 2012 5:31 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Amerikanci proglasili Rtanj centrom vanzemaljskog života!
http://www.pravda.rs/2012/11/09/ekskluzivno-amerikanci-proglasili-rtanj-centrom-vanzemaljskog-zivota/

mpkByk
Ветеран

Придружио: 09 Мар 2005
Поруке: 1731
Локација: Србистан

ПорукаПослао: Уто Нов 13, 2012 5:47 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Neba ::
Ај кад су тема необичне небеске појаве, још неколико мојих аматерских снимака. Smile Пре неколико вечери, ухватио сам неко светлеће тело доста близу Месеца. Не знам шта је, да ли некакав сателит или опет планета (распитаћу се код једног стручњака)... делује веома необично. Доле је линк и за скидање фотке у пуној величини, ако неког занима и можда уме да изоштри фотографију и постигне бољу, јаснију слику овог тела.

http://speedy.sh/5WD3q/Picture-153.jpg

]

to je Jupiter
njemen
Посланик

ПорукаПослао: Суб Авг 24, 2013 11:01 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

НАСА и Ватикан израдили телескоп који су назвали Луцифер!!!!

njemen
Посланик

ПорукаПослао: Пон Окт 13, 2014 5:48 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

njemen
Посланик

ПорукаПослао: Нед Јул 23, 2017 6:41 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Да ли је небом изнад Србије пролетео ер Питагора или ер Свевидеће око, пресудите сами. Smile

На жалост телефон ми не поседује неку квалитетну камеру, али се на небу јасно видео облак у облику руке са испруженим кажипрстом како показује у врх троугла.

Слике су мало мутне и нејасне, али је на небу то било толико уочљиво да сам морао да станем у зауставну траку и сликам облаке. Штета што се не види јасније.
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Форум часописа Коментар Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2
Страна 2 од 2

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму