Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Хокеј на леду

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Спорт
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
njemen
Посланик

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4271
Локација: Београд

ПорукаПослао: Уто Мар 01, 2011 7:29 pm    Наслов: Хокеј на леду Одговорити са цитатом

Не знам да ли ико на форуму прати хокеј на леду, али је то мени један од омиљених спортова, иако, признајем, немам превише времена да га пратим. Међутим, утакмице Партизана сам ове сезоне скоро све гледао.

Тренутно се игра финале плеј-офа Слохокеј лиге. Иако се Олимпија просто прошетала кроз лигашки део, и сви су је већ видели као сигурног освајача лиге, Партизан је синоћ успео да у сред Љубљане победи Олимпију са 4:7 и тако дође у ситуацију да у среду на свом леду освоји пехар победника лиге.

Партизан је повео пред крај прве трећине. Само што је почела друга трећина већ је било 0:2 за Партизан. А онда нервоза у екипи Партизана, двоструко искључење, и Олимпија са два играча више на леду успева да изједначи на 2:2. И само што је постава комплетирана, поново дупло искључење. Тада сам већ почео да верујем у катастрофу, али је Партизан успео да се одбрани и да не прими ни један погодак. И опет, тек што се екипа комплетирала, још једно искључење хокејаша Партизана, али уместо да Олимпија после скоро 6 минута игре са играчем више поведе, Партизан са играчем мање успева да постигне погодак за 2:3. Следи још једно искључење у Партизану, Олимпија то користи и резултат је изједначен на 3:3. Затим је уследио још један погодак Партизана са играчем мање, а убрзо затим резултат је 3:5 за Партизан. Олимпија је до краја меча успела само да смањи резултат на 4:5. У 49. минуту меча резултат је 4:6, а у 52. минуту 4:7 за Партизан, што је био и коначан резултат меча.

У редовима Партизана бриљирао је Марко Ковачевић са 4 постигнута гола, а голман Мареј је имао 46 успешних интервенција.

Четврта (надам се последња утакмица), игра се у среду у леденој дворани „Пионир“ са почетком у 18h. Улаз је слободан.
VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Уто Мар 01, 2011 9:20 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Гледао сам синоћ текму, а чак сам био у искушењу да сутра одем да гледам уживо, али авај, обавезе...
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
njemen
Посланик

ПорукаПослао: Уто Мар 01, 2011 10:27 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

И ја сам о томе размишљао, али још увек нисам одлучио да ли идем или не.
Cara
Ветеран

Придружио: 19 Окт 2004
Поруке: 2585
Локација: RS

ПорукаПослао: Сре Мар 02, 2011 11:39 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi/Zimski-sportovi/193737/Kavcic-Stekli-smo-veliko-iskustvo-Hokejasi-Zasluzena-titula
njemen
Посланик

ПорукаПослао: Суб Мар 05, 2011 9:49 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Скочи на Youtube Download VideophpBB Plugin

njemen
Посланик

ПорукаПослао: Пет Мај 13, 2011 6:07 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

У току је завршница светског првенства у хокеју на леду, које се ове године одиграва у Словачкој. У првом полуфиналном мечу Шведска је више него заслужено савладала репрезентацију Чешке, тренутног светског шампиона, са 5:2. У другом полуфиналном мечу играју Финска и Русија. Директан пренос меча је од 20,15 на Аренаспорт 1.
njemen
Посланик

ПорукаПослао: Пон Мај 21, 2012 6:38 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Русија је нови шампион света у хокеју на леду за 2012. годину!

njemen
Посланик

ПорукаПослао: Чет Феб 05, 2015 7:25 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Пријатељска хокејашка утакмица Црвена звезда-Снежни људи из Сибира

njemen
Посланик

ПорукаПослао: Суб Феб 28, 2015 9:02 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Како ја за ову утакмицу нисам раније чуо? Crying or Very sad

http://hockeyserbia.com/index.php/vesti/ostalo/item/143-legende-ruskog-hokeja-odusevile-beogradane
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Спорт Сва времена су GMT + 1 сат
Страна 1 од 1

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму