?????? ???????? ????????? Форуми ?????? ???????? ?????????

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

???????? ????????? ? ??????? 2012. ??????
Иди на страну Предходни  1, 2, 3  Следећи

Напиши нову тему   Одговори на поруку    ?????? ???????? ????????? Форуми -> ?????
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
Vid
????????

Придружио: 31 Дец 2002
Поруке: 5514
Локација: ???????

ПорукаПослао: Сре Сеп 08, 2010 9:17 am    Наслов: Одговорити са цитатом

????? ?? ???? ??????? ???? ??? ?? ?????????? ??? ???????? ?? ???? ?? ???????????? ??????? ???? ? ????, ????????? ???????? ?? ?????? ? ??????? ???? ??? ?? ?? ????. ?? ??????? ?? ????? ? ?????? ??????? ???.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Посети сајт аутора
Milos
????????

Придружио: 01 Јан 2003
Поруке: 3180

ПорукаПослао: Сре Сеп 08, 2010 9:24 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Flopper. Divac nije mogao da ga uspesno drzi, nekako mu je parirao, ali je O'Nil davao 20-30 koseva u tim mecevima.

No, da se vratim na fudbal. Dobro smo izvukli bod protiv Slovenije, kako sada stoje stvari, Italija je najozbiljnije zapocela ove kvalifikacije, no, treba ocekivati jos preokreta. Ostaje problem kriminalnog veznog reda i napada. Nismo nikome u stanju dati vise od gola, nabijamo loptu Zigicu kao Irska.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Cara
???????

Придружио: 19 Окт 2004
Поруке: 2585
Локација: RS

ПорукаПослао: Сре Сеп 08, 2010 9:54 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Naravno da se je NBA liga bolja od bilo koje druge, citaj Evrolige, nigdje nisam to ni sporio, ali ima govora o tome, njihov kvalitet se previse uzima zdravo za gotovo. Kao sto vec rekoh, NBA ima neuporedivo vise para, jer kad kazes kosarka u svjetu mislis na NBA, i famu oko toga, kupovina dresova, pracenje utakmica po cjelom svijetu (pare od tv prenosa u svim drzavama), velika popularnost i dio americke kulture, da vecina stanovistva prati istu i posjecuje i najnebitnije utakmice napune sale (koje primaju u prosjeku kao nasa Arena), reklamiranje sportske opreme i dr. Toliko imaju novca u odnosu na klubove iz Evrope, da mogu da kupe cjelu Evroligu i da najbolje igrace, zaposle da im prodaju virsle na utakmicama cisto da bi ugusili najblizeg konkurenta, jer NBA nece tako lako pustiti globalnu popularnosti i novac koji zgrce, a to se radi tako sto udavis prvog ko ti se priblizi. Mnogi igraci su pristali zbog velikog novca da griju klupe, nego da igracki napreduju i nesto postignu. Neki nisu pristali na to, kao sto su Djordjevic i Bodiroga, prvi je isao pa je presjedio tamo jednu sezonu, a po meni ima desetine americkih igraca u NBA koji su startni igraci u svojim klubovima a mogli su da idu na casove kod njih. U pomenutom Sakrementu, Majk Bibi je bio jedan od zvjezda, porediti recimo njega sa Djordjevicem ili Bodirogom, je smjesno. Zato je kvalitet Evropske kosarke pao u poslednjoj deceniji, kao sto Vid rece i sa tim se slazem.

Porediti Dzordana i Danilovica nema smisla, Danilovic nije ni u Evropi bio toliko dominantan igrac, dobar ali ne dominantan, a Dzordan je slao po burek sve igrace tog vremena, ako se vec poredi, onda ga treba porediti sa Drazenom Petrovicem koji je uspjevao da mu parira. Pomenuo sam Danilovica, jer mi je slucaj dobar pokazatelj besmisla, izvedes igraca koji trpa drugi tim, zato da ne bi evropski kosarkas drzao neki besmislen rekord. Sto se tice Sakremento tima, skoro svi ti igraci su prije i posle Sakrementa bili i ostali prosjek ili ispod prosjeka (mozda pretjerujem, ali sam misljenje da to nije sampionska ekipa, pojedinacno kad ih gledas). Ja i dalje ostaje pri tom da je kljucni faktor uspjeha je bio Vlade Divac, koji je imao neku harizmu da sa tim igracima napravi neki timski duh, i dok sam pratio te utakmice, djelovalo mi je da on vodi vise utakmicu od Aldemana. Pedja je bio masina za davanje koseva koji opet ne bi bio to sto jeste da nije imao Divca pored sebe koji je vec bio autoritet, i vjerovatno bi bio jedan od onih sto nisu imali neku zapazenu ulogu.
Pratio sam u to vrijeme dosta NBA, mozda pretjerujem negdje, ali nisam ni daleko od istine da je to vise cirkus nego sport, ne morate se sloziti sa mojim misljenjem, ali tesko cete me ubjediti u suprotno.

Pisao sam ovde, pa kad bude neko prebacivao ove postove neka prebaci i ovaj, da ne bude da pisem sam sa sobom.
njemen
????????

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4274

ПорукаПослао: Чет Сеп 09, 2010 8:26 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Dan posle otrih kritika na ra?un UEFA, Miloevi? je ostao pri izre?enom.

"Rekao sam sve to sam imao. Ali, mogu da dodam i ovo: mi sportisti vrlo dobro znamo kada je su?enje nameteno. I niko ne moe da nas prevari. Pa ni Portugalac Olegario Benkerensa", kategori?an je Miloevii?.

On tvrdi da je Portugalcu nare?eno da ne svira penal za Srbiju!

"Njemu je tako nare?eno! UEFA mu je naredila. Stalno nas nametaju, godinama unazad, ne dozvoljavaju nam da igramo mirno i poteno, moramo da budemo za tri gola bolji od protivnika da bismo pobedili. I stalno nas upozoravaju, nemojte da pri?ate protiv FIFA ili UEFA, svejedno, jer to nije dobro za na fudbal. I mi ?utimo. E, ja ne?u vie da ?utim", kae nekadanji reprezentativac.

Miloevi? se ne plai kazne. "Ja sam prestao da igram fudbal, nisam ni fukcioner u FS Srbije. Ne mogu da me kazne", dodao je.
Milos
????????

Придружио: 01 Јан 2003
Поруке: 3180

ПорукаПослао: Пет Сеп 10, 2010 4:53 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

I kad su gubili 6:1 od Holandije sudije su kreirale rezultat dodajuci loptu Klajvertu. Koga ove budale pokusavaju da prevare...
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
dijasporac
???????

Придружио: 09 Апр 2003
Поруке: 2408

ПорукаПослао: Сре Сеп 15, 2010 6:03 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/184741/Smenjen-Antic-Vladimir-Petrovic-Pizon-novi-selektor-orlova
????? ???? ????????? ????.
?? ??????????????, ?????? ???????? ?????? ?????? ???????? ????????!
1. ???? 2-3.10.
11 ??????
1. ????????-???????
2.??????????-??? ????????
3.????????-????? ????
4. ??? ????-??????
5.?????-???????
6.?????-?????
7.??????????-???????
8.??????-????
9.?????-????
10?????-???????? ?.
11.?????????-???????? ?.
Vid
????????

ПорукаПослао: Сре Сеп 15, 2010 7:38 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

????? ?? ??????? ?????? ??????? ???, ?? ??????, ???? ???? ? ?????? ???????? ?? ??????? ??????. ????? ?????? ???????? ???? ????? ?? ????? ???? ???????? ????????, ? ?? ???? ?? ?? ?????? ? ?? ???????. ?????? ?? ?? ?????? ????? ?? ???????? ??????? ??? ?????? ????????? ?????? ???? ?? ?? ??????? ????? ?? ???? ???? ???? ?? ?? ????? ?? ?? ?????? ?? ?? ?????????. ?????? ??, ??? ? ????, ???????????, ?? ?? ?? ????????? ????? ????????? ?? ???.
Назад на врх
drum
???????

Придружио: 05 Мар 2008
Поруке: 1624
Локација: ?????

ПорукаПослао: Сре Сеп 15, 2010 10:45 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

?????? ????? ???? ?????. ???? ??? ?? ??? ?? ??????.
njemen
????????

ПорукаПослао: Сре Сеп 15, 2010 11:28 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

??????? ???? ?? ?? ????? ????? ?????????? ? ???? ????. ????? ?? ?? ??? ???????? ?? ?? ??? ???? ??? ?????????? ?????.
stevand
????????

Придружио: 04 Јан 2003
Поруке: 803
Локација: xxx

ПорукаПослао: Чет Сеп 16, 2010 6:03 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Nacrnji i najgori cigan je uvek mnoooogo bolji nego bilo kakav grobar(pogledaj prilog)
Prilog: Tudjman, Karadzic....
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил
drum
???????

ПорукаПослао: Чет Сеп 16, 2010 9:14 am    Наслов: Одговорити са цитатом

stevand,batali ti EP nego se spremaj polako za paradu ponosa. Braca vas podrzala pa je red i vi njih. Twisted Evil
stevand
????????

Придружио: 04 Јан 2003
Поруке: 803
Локација: xxx

ПорукаПослао: Чет Сеп 16, 2010 12:05 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Spremam se ja ne brini, ima sve Vas u roze hulahopkama polomimo ups greska demokratski prevaspitamo Twisted Evil
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил
drum
???????

ПорукаПослао: Чет Сеп 16, 2010 12:36 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

????? ?? ???????? ?? ?????????. ??? ??? ?? ??? ?? ?????? ?????? ???? ? ????????.??? ?? ????? ????? ??? ?? ????? ????? ??? ?? ??? ????? ?????? ??? ?? ???? ??? ???? ?? ????????? o ?????. ??? ?? ??????? ??????- ??????? ??? ????????? ? ?? ?? ???? ??. Mr. Green
Vid
????????

ПорукаПослао: Чет Сеп 16, 2010 5:52 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

????????? = ??????? - ????????, ???? ????. ?? ????????? ?? ??? ????????? ??? ??? ???? ????????, ????? ????, ??? ?? ????? ??? ??? ??????????? "???????" ??????? ????? ???? ?? ?????? ? ????????. ??? ?????, ???? ?? ? ???? ???, ? ?? ?? ????????.
Назад на врх
drum
???????

ПорукаПослао: Чет Сеп 16, 2010 9:53 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

??, ???? ???? ??????? ? ??????? ??? ???? ???? ???? ?????? ??????? ?? ?????????. ?? ???? ???? ???? ????? ?????? ???? ?????? ????? ???????? ?? ?? ?? ?? ??? ? ???????. ? ???? ???? ?????????? ???????? ?? ??? ??????? ?? ??? ?? ??????? ?? ??? ????? ???? ?? ?? ??????? ?? ??? ?? ???????.
Vid
????????

ПорукаПослао: Пет Сеп 17, 2010 10:51 am    Наслов: Одговорити са цитатом

?? ??, ??????? ??? ?? ???????? ?? ????????? Rolling Eyes ??? ?? ?? ???????? ?? ?? ???????? ???????? ???????? ???? ???? ??????, ? ??? ??? ?? ? ?????????? ??. ??????? ??????????? ?? ? ?? ???????, ????? ?? ?? ????? ???? ????????? ??????, ??????? ?? ???????.

??????????? ??? ?????? ?? ?????? ?????????? ????????? ??? ????????????, ???? ?? ??????? ??? ???? ?????? ??? ???????. ?? ??? ?? ??, ???? ?? ?? ?????????, ??? ?? ?? ? ??????.
Назад на врх
Vid
????????

ПорукаПослао: Пет Сеп 17, 2010 4:59 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Цитат:
Petrovi? je najavio da ?e po?etkom slede?e nedelje formirati stru?ni tab, a narednih dana otputova?e u Moskvu kako bi uivo gledao levog beka Dinama iz Moskve, Marka Lomi?a.

"Potrebni su nam dobri bekovi, i sa leve i sa desne strane, kako bi slali to vie upotrebljivih lopti na igi?a. to se Klea ti?e, jo ne znam da li ?e i kada dobiti srpski paso. Raduju me i igre Stojkovi?a. Sre?a je to je preao u Partizan, pokazao je i pre dva dana u Donjecku da je u formi", objasnio je Petrovi?.

?????? ??????! ???? ???? ?? ?????? ??????, ??? ??? ????? ??????? (??????? ? ???????? ??????? ??????? ??? ??????? ?????????????? ???????). ? ??????? ???? ?? ??? ???? ??????? ???? ??????, ????? ????? ????? ??? ?????????. ????? ????????, ??????????, ???????? ? ?????????????, ???? ?? ??? ?????????? ??????????????? ? ?????? ? ????? ????????? ?????????, ???? ???? ?? ??????? ?? ???????, ????????? ??????? ? ?????????? ?????????.
Назад на врх
drum
???????

ПорукаПослао: Суб Сеп 18, 2010 10:07 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Sve lopte na Zirafu, dok se ostali dosete da mi bunarimo vec vodimo dva nula. Zemljo otvori se.
njemen
????????

ПорукаПослао: Пет Сеп 24, 2010 8:58 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

??????? ???? ?? ??????? ????????? ?? ???? ?? ???, ??? ?? ??????? ??????? ? ???????:

????? ??????? ?????????

BEOGRAD - Novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Vladimir Petrovi? imenovao je danas Radovana ?ur?i?a, Sr?ana Vasiljevi?a, eljka Boljevi?a i Gorana Pandurovi?a za pomo?nike u stru?nom tabu.

?ur?i? se afirmisao u Javoru iz Ivanjice, a 2009. je proglaen za najboljeg trenera zemlje po izboru Fudbalskog saveza Srbije. Selekciju sastavljenu od igra?a iz Super lige vodio je do pobede nad prvim timom Japana od 3:0 u prijateljskom susretu u Osaki.

Vasiljevi? je ove sezone trenirao BSK iz Bor?e, a prethodno je vodio i ?ukari?ki i bio pomo?ni trener u Smederevu. Boljevi? je kondicioni trener, dugogodinji Petrovi?ev saradnik.

cenzura
drum
???????

ПорукаПослао: Пет Сеп 24, 2010 9:23 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Jel on bese uvrstio sina u reprezentaciju? Cujem i da hoce Salatica. Salati? ima privatni web portal, na kojem stoji da voli da slua "serbie muzik", dok u pozadini ide melodija iz pesme "Molitva" Marije arifovi?. Mr. Green
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    ?????? ???????? ????????? Форуми -> ????? Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3  Следећи
Страна 2 од 3

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму