Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

ТВ Коментар - похвале, сугестије, критике, предлози...
Иди на страну 1, 2, 3  Следећи

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> ТВ Коментар
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Суб Авг 29, 2009 1:29 pm    Наслов: ТВ Коментар - похвале, сугестије, критике, предлози... Одговорити са цитатом

Само навалите...
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
pitanje
Гост

ПорукаПослао: Нед Авг 30, 2009 8:27 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Samo jedna "sitnica"... Gde su ti kanali, kako se tome moze pristupiti i gledati?
Назад на врх
VoiD
Посланик

ПорукаПослао: Нед Авг 30, 2009 10:29 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

На самом ТВ пријемнику у дну пише "Домаћа музика". Лево од тог натписа је правоугаоник на који кликнете и добијете листу канала на којој бирате жељени.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
Гост

ПорукаПослао: Нед Авг 30, 2009 11:11 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

bilo bi lepo kada bi bio sportski kanal i naravno na njemu utakmice Crvene Zvezde
Назад на врх
koreja
Почетник

Придружио: 30 Авг 2009
Поруке: 1

ПорукаПослао: Нед Авг 30, 2009 11:40 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

ako bi nekako mogao da se ubaci sportski kanal gangsta
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Ратник
Ветеран

Придружио: 25 Сеп 2005
Поруке: 1562

ПорукаПослао: Нед Авг 30, 2009 11:56 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Одушевљење је блага реч...
nebitno
Гост

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 12:29 am    Наслов: Одговорити са цитатом

odlicno odradjen posao,jos samo fali sport i sve je tu na jednom mjestu... pogotovo dokumenatrci su dobri sve pohvale...
Назад на врх
Banjac
Гост

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 12:36 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Samo jos sport i sve je tu.Svaka cast samo nastavite
Назад на врх
Slavko_M
Гост

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 12:42 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Odlicno, samo jos sport da ubacite....Zvezda je nas najveci klub i zasluzuje da se pojavi ovde gangsta
Назад на врх
dijasporac
Ветеран

Придружио: 09 Апр 2003
Поруке: 2408

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 8:14 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Вероватно треба да се постави мало упутство за употребу, нпр:
1. Да би сте гледали ТВ Коментар, можете кликнути на банер на врху странице, или директно укуцати адресу http://tv.komentar.rs/ у браузер.
2. Канали се бирају тако што се кликне крајње лево дугме на тевеу, и направи одговарајући избор.
3. Емисије се могу паузирати и премотати унапред, али се не могу премотати уназад, или изабрати одмах специфична емисија.
4. Сходно интересовањима и сугестијама корисника, додаваће се још тематских канала. Молимо кориснике да не сугеришу шунд, кич, неморал, као и промоције неолибералних идеја и институција.
Итд, итд...
Иначе, ово је одлична и оригинална идеја, свако би требао да шири адресу где год може.
Vitez_BG
Члан

Придружио: 16 Мар 2006
Поруке: 380

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 8:24 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Имам једну шаљиву идеју. Мислим да треба маску телевизора прилагодити нашем поднебљу и стандарду, нпр да се стави маска неког од Еи Ниш телевизора, са све миљеом Very Happy Very Happy
Коме могу да се молим?
Против кога да се борим?
Вуци су гладни око нас....
Назад на врх
mpkByk
Ветеран

Придружио: 09 Мар 2005
Поруке: 1731
Локација: Србистан

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 11:06 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Iznenađenje je uspjelo. A sad evo i ja gledam tv.
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 2:15 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Сјајно! Велико и пријатно изненађење!
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 3:05 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Slavko_M ::
Odlicno, samo jos sport da ubacite....Zvezda je nas najveci klub i zasluzuje da se pojavi ovde gangsta

Без обзира што сам Звездаш, ако Воид и екипа одлуче да некад и то спроведу у дело, морали би једнако бити заступљени и Партизан и Звезда, а пре свих репрезентација. Ту је питање и шта са репрезентацијом СФРЈ?
Назад на врх
VoiD
Посланик

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 6:30 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Vitez_BG ::
Имам једну шаљиву идеју. Мислим да треба маску телевизора прилагодити нашем поднебљу и стандарду, нпр да се стави маска неког од Еи Ниш телевизора, са све миљеом Very Happy Very Happy

Била је и та идеја у игри једно време, али доња слика је најбоља коју смо нашли, а није била довољно добра.

Neba ::
Без обзира што сам Звездаш, ако Воид и екипа одлуче да некад и то спроведу у дело, морали би једнако бити заступљени и Партизан и Звезда, а пре свих репрезентација. Ту је питање и шта са репрезентацијом СФРЈ?

Ако будемо уводили спортски канал, подразумева се да ће бити сви заступљени.
Назад на врх
sasamisic2008@hotmail.com
Гост

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 7:01 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

VoiD ::
Vitez_BG ::

Била је и та идеја у игри једно време, али доња слика је најбоља коју смо нашли, а није била довољно добра.

Neba ::

Ако будемо уводили спортски канал, подразумева се да ће бити сви заступљени.
trebalo bi i sportsku strnu ubaciti Mad
Назад на врх
dijasporac
Ветеран

Придружио: 09 Апр 2003
Поруке: 2408

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 7:33 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Не знам како би то радило са спортом, пошто ово није програм уживо. Једино ако би се накачили снимци неких значајних догађаја.
njemen
Посланик

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4271
Локација: Београд

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 8:00 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Можда би требало додати још један канал: хумор, смешно. То је сад доста популрно на интернету. Само под условом да се не приказују цигани и сличне ствари. Мука ми је више од таквих клипова. Да буде озбиљан хумор, колико је то могуће, који осликава нашу свакодневницу. Политички гафови, новинарски лапсуси, разне изјаве и слично. Ако се предлог усвоји, ево пар клипова за почетак:

Код:
Ја сам само диго ногу
http://www.youtube.com/watch?v=RiUEkN80XVE&feature=channel_page

Химна
http://www.youtube.com/watch?v=HSFNKGvgI7Q&feature=channel_page

Малаја
http://www.youtube.com/watch?v=w4F-GqyWfP4&feature=channel_page

Никад извини - Веља Илић
http://www.youtube.com/watch?v=_DxxpKM_iLQ&feature=channel_page

Neba
Посланик

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 9:02 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Ево шта сам још приметио:

1. Највећи недостатак је што линкови ка другим каналима на самој страници ТВ коментар не раде, па ако хоћу да пребацим рецимо из руске музике у домаћу музику - не могу. Може само кликном на онај квадратић при дну (који није претерано уочљив и не пише чему служи).

2. На страници ТВ Коментар нема списка спотова него само на форуму. То је недостатак, јер је, као прво, нелогично је да на интернет страници било које телевизије (па и ове интернет тв) нема програма те телевизије, а и многе нестрпљиве ће мрзети да се цимају да иду час овамо час онамо да виде програм.

3.Мислим да је, пошто је реч о патриотској ТВ, грешка да кад се стигне на страницу ТВ коментар одмах први канал који се види буде Домаћа музика. Мислим да је боље да онај ко приступи види прво неки ''патриотскији'' канал (најбоље онај са документарним филмовима и емисијама). Први утисак је веома битан.
Назад на врх
Theranda
Посланик

Поруке: 610
Локација: Уједињене Српске Државе

ПорукаПослао: Пон Авг 31, 2009 11:31 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

njemen ::

Код:
Ја сам само диго ногу
http://www.youtube.com/watch?v=RiUEkN80XVE&feature=channel_page

Мали офтопик

---------------------------------------------------------
VRHUNSKI GOLMAN MIJENjA PROFESIJU
Miloš Krstajić organizuje školu za golmane

Miloš Krstajić se, nakon dvije i po godine provedene u premijerligašu BiH Slaviji iz Sarajeva vratio u Podgoricu i dok čeka decembar i neke nove vijesti oko nastavka karijere na Zabjelu otvara školu za fudbalske golmane. Škola će početi sa radom u ponedjeljak, a prijepodnevni trening je zakazan za devet sati, dok je poslijepodnevno okupljanje zakazano za 15 časova.
Da napomenemo iza Miloša Krstajića je bogata fudbalska karijera. Promijenio je više klubova i svuda ostavio upečatljiv trag. Branio je za Budućnost, Sutjesku, Zetu, Kom, Mogren, skadarsku Vlazniju, sarajevsku Slaviju... Za mališane je ovo lijepa prilika da se upoznaju sa azbukom fudbalskih golmana.

http://www.dan.cg.yu/?nivo=3&rubrika=Sportski%20dodatak&clanak=31016&datum=2005-09-30

---------------------------------------------------------
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> ТВ Коментар Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну 1, 2, 3  Следећи
Страна 1 од 3

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму