Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

вицеви
Иди на страну Предходни  1, 2, 3

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Читаоница
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Чет Окт 17, 2013 8:37 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Ха ха, ово је одлично!
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
zero
Ветеран

Придружио: 20 Феб 2008
Поруке: 622
Локација: Herceg Novi

ПорукаПослао: Сре Мар 09, 2016 10:16 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

1945 ulazi Gering kod Hitlera i vidi ga oznojenog i u mračnom raspoloženju.
- O moj Fireru, zašto ste neraspoloženi? Rusi nisu stigli do Berlina !
- Gering, pustite vaše budalaste šale ! Sanjao sam strašan san ! Sanjao sam Nemačku 2015 godine !
- Pa šta može biti toliko strašno, da ste se i vi uznemirili?
- Nema za to reči, Gering ! Zamislite, 2015 godine Nemački kancelar je jedna baba, ministar inostranih poslova je peder, u Mercedesovim fabrikama rade Turci, Nemačka plaća dugove Grka i Španaca ! Umesto vojnih marševa su pederske parade, mi plaćamo odštetu Jevrejima, i ispunjavamo naređenja crnca iz Amerike ! Rusi ratuju u Ukrajini sami sa sobom, a mi ih od toga odgovaramo!
njemen
Посланик

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4271
Локација: Београд

ПорукаПослао: Пет Апр 01, 2016 9:08 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Скочи на Youtube Download VideophpBB Plugin

VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Суб Апр 02, 2016 11:58 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Таман након што сам помислио "Нису ваљда почели да праве и приказе таригуза, Ју Тјуб је дефинитивно отишао down the toilet", сетим се да си ово постирао у тему Вицеви 1. априла...
Добар...
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
njemen
Посланик

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4271
Локација: Београд

ПорукаПослао: Суб Апр 02, 2016 4:11 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Иначе овај тип одржава два канала: ThioJoe и ThioJoeTech. Први канал ThioJoe је хумористичког садржаја и управо се бави пародијама на разне јутјуб савете типа "како да надоградим ово или оно". Признајем да сам се и сам упецао на пар "савета", а кад сам сазнао да је све зафрканција, данима сам се смејао сам себи. Smile

zero
Ветеран

Придружио: 20 Феб 2008
Поруке: 622
Локација: Herceg Novi

ПорукаПослао: Нед Феб 12, 2017 10:41 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Prvi školski dan u jednoj američkoj školi.

Učiteljica predstavlja novog učenika Hakira Suzukija iz Japana.

Počinje čas i učiteljica ispituje: „Sada ćemo videti koliko poznajete američku istoriju… ko je rekao „Sloboda ili smrt“? Odjednom tišina. Samo Suzuki digne ruku i kaže: „Patrik Henri, 1775. godine, Filadelfija“

„Vrlo dobro Suzuki. A ko je rekao „Država je narod! I kao takva ne sme nikada umreti!“?

Suzuki ustane: „Abraham Linkoln, 1863. Vašington.“

Na to nastavnica strogo pogleda razred pa reče: „Stidite se! Suzuki je Japanac, ali poznaje američku istoriju bolje od vas!“

Tihi glas iz kraja razreda: „Jebite se, posrani Japanci!“

„Ko je to rekao?!“ - viknu nastavnica, na šta Suzuki digne ruku i reče: „General MekArtur, 1942. Gvadalkanal i Li Jakoka 1982. na skupštini deoničara Krajslera u Detroitu“.

Razred je u tišini... neverica... iz pozadine se čuje: „Puši k****!“

Učiteljica sva izvan sebe: „Sad je kraj! Ko je to rekao?!“

Suzuki: „Bil Klinton Moniki Levinski, Ovalna kancelarija, 1997. godine, Vašington“

Drugi učenik se prodere: „Suzuki je g****!“

Suzuki: „Valentino Rosi, Rio de Žaneiro, moto Grand-Pri, Brazil 2002.“

Razred pada u histeriju a nastavnica u nesvest, na vrata upada direktor škole i kaže: „U pičku materinu, još nikad nisam video ovakav haos!!!“

Suzuki: “ Mirko Cvetković, premijer Srbije, ministru finansija prilikom predstavljanja novog državnog budžeta, 2008 godine, Beograd“
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Читаоница Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3
Страна 3 од 3

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму