?????? ???????? ????????? Форуми ?????? ???????? ?????????

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

??????
Иди на страну Предходни  1, 2, 3

Напиши нову тему   Одговори на поруку    ?????? ???????? ????????? Форуми -> ?????????
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
VoiD
????????

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Чет Окт 17, 2013 8:37 am    Наслов: Одговорити са цитатом

?? ??, ??? ?? ???????!
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
zero
???????

Придружио: 20 Феб 2008
Поруке: 622
Локација: Herceg Novi

ПорукаПослао: Сре Мар 09, 2016 10:16 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

1945 ulazi Gering kod Hitlera i vidi ga oznojenog i u mra?nom raspoloenju.
- O moj Fireru, zato ste neraspoloeni? Rusi nisu stigli do Berlina !
- Gering, pustite vae budalaste ale ! Sanjao sam straan san ! Sanjao sam Nema?ku 2015 godine !
- Pa ta moe biti toliko strano, da ste se i vi uznemirili?
- Nema za to re?i, Gering ! Zamislite, 2015 godine Nema?ki kancelar je jedna baba, ministar inostranih poslova je peder, u Mercedesovim fabrikama rade Turci, Nema?ka pla?a dugove Grka i panaca ! Umesto vojnih mareva su pederske parade, mi pla?amo odtetu Jevrejima, i ispunjavamo nare?enja crnca iz Amerike ! Rusi ratuju u Ukrajini sami sa sobom, a mi ih od toga odgovaramo!
njemen
????????

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4274
Локација: ???????

ПорукаПослао: Пет Апр 01, 2016 9:08 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Скочи на Youtube Download VideophpBB Plugin

VoiD
????????

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Суб Апр 02, 2016 11:58 am    Наслов: Одговорити са цитатом

????? ????? ??? ??? ???????? "???? ????? ?????? ?? ????? ? ??????? ????????, ?? ???? ?? ??????????? ?????? down the toilet", ????? ?? ?? ?? ??? ???????? ? ???? ?????? 1. ??????...
?????...
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
njemen
????????

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4274
Локација: ???????

ПорукаПослао: Суб Апр 02, 2016 4:11 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

????? ???? ??? ??????? ??? ??????: ThioJoe ? ThioJoeTech. ???? ????? ThioJoe ?? ????????????? ???????? ? ?????? ?? ???? ?????????? ?? ????? ?????? ?????? ???? "???? ?? ?????????? ??? ??? ???". ????????? ?? ??? ?? ? ??? ?????? ?? ??? "??????", ? ??? ??? ?????? ?? ?? ??? ???????????, ?????? ??? ?? ?????? ??? ????. Smile

zero
???????

Придружио: 20 Феб 2008
Поруке: 622
Локација: Herceg Novi

ПорукаПослао: Нед Феб 12, 2017 10:41 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Prvi kolski dan u jednoj ameri?koj koli.

U?iteljica predstavlja novog u?enika Hakira Suzukija iz Japana.

Po?inje ?as i u?iteljica ispituje: Sada ?emo videti koliko poznajete ameri?ku istoriju ko je rekao Sloboda ili smrt? Odjednom tiina. Samo Suzuki digne ruku i kae: Patrik Henri, 1775. godine, Filadelfija

Vrlo dobro Suzuki. A ko je rekao Drava je narod! I kao takva ne sme nikada umreti!?

Suzuki ustane: Abraham Linkoln, 1863. Vaington.

Na to nastavnica strogo pogleda razred pa re?e: Stidite se! Suzuki je Japanac, ali poznaje ameri?ku istoriju bolje od vas!

Tihi glas iz kraja razreda: Jebite se, posrani Japanci!

Ko je to rekao?! - viknu nastavnica, na ta Suzuki digne ruku i re?e: General MekArtur, 1942. Gvadalkanal i Li Jakoka 1982. na skuptini deoni?ara Krajslera u Detroitu.

Razred je u tiini... neverica... iz pozadine se ?uje: Pui k****!

U?iteljica sva izvan sebe: Sad je kraj! Ko je to rekao?!

Suzuki: Bil Klinton Moniki Levinski, Ovalna kancelarija, 1997. godine, Vaington

Drugi u?enik se prodere: Suzuki je g****!

Suzuki: Valentino Rosi, Rio de aneiro, moto Grand-Pri, Brazil 2002.

Razred pada u histeriju a nastavnica u nesvest, na vrata upada direktor kole i kae: U pi?ku materinu, jo nikad nisam video ovakav haos!!!

Suzuki: Mirko Cvetkovi?, premijer Srbije, ministru finansija prilikom predstavljanja novog dravnog budeta, 2008 godine, Beograd
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    ?????? ???????? ????????? Форуми -> ????????? Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3
Страна 3 од 3

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму