Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Српски лист
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4, 5, 6

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Читаоница
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
Kaiser Soze
Ветеран

Придружио: 08 Окт 2005
Поруке: 515
Локација: Atlantis

ПорукаПослао: Чет Сеп 12, 2013 11:57 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Voide tesko mi je da prihvatim da je to "defetizam tipican za tu ekipu". Selic je autor koji nije salonski desnicar , koji je ratovao i robijao kad je trebalo.. Na njegovom sajtu nalaze se mnogii vredni tekstovi i zatvaranje "Srpskog lista" bi bio ogroman gubitak za sve nas..
VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Чет Сеп 12, 2013 4:13 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Једино што сам ја слушао од Селића претходних 10 година било је "много смо зајебани, али сви су се окренули против нас, па ћемо морати да се притајимо, али једнога дана ћемо им се најебати миле мајке". Ту причу је вртео у круг, само су се поводи мењали...
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
bane001
Ветеран

Придружио: 26 Нов 2005
Поруке: 1236

ПорукаПослао: Чет Сеп 12, 2013 9:52 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Мени је жао ако је одлучио да угаси лист, али никада не могу да се не сетим његовог зета када се он помене. Шта ли је са тим дечком?
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Kaiser Soze
Ветеран

ПорукаПослао: Пет Сеп 13, 2013 12:53 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Evo sto on sam o tome kaze:

Mea culpa.
Онима који би ме затукли макар речју казао бих зато следеће: нико ко се свим фазама ФНРЈ, СФРЈ и СРЈ није колико-толико активно супротставио, или ко је Отаџбинске ратове од 1991. до данас одседео или „коментарисао“ не може с правом тврдити да је живео поштено и часно – осим оних који су заиста веровали да служе најсавршенијем друштвеном уређењу свих векова.
Има их који би „повраћали“ од онога што се усуђујем да мислим, другима скаче притисак на светогрђе спрам њихових световних светаца, трећима сметам што помињем морал – нешто што је Кант, на пример, сматрао врховним законом Универзума.
Изгледа да сам бес међу разним „Службеницима“ изазвао понајвише поменом иницијације као проблема, а не достигнућа. Јер, мада немам ништа против да се ико „пење“ на било чија „рамена“, позивајући се на „сазнања“ стечена класним, еснафским, ритуалним (политички коректним) увођењем у „светлост“, то јест повлашћеност, разни шегрти, калфе па и мајстори заправо ниподаштавају основну поставку човечијег живота на Земљи – Бити, а не „Знати“.
Јер Бити се може искључиво Живљењем а не штреберским прихватањем Традиције, ма колико драгоцене, па и истините. Предање је упут, а живљење њиме једино чиме му се одаје почаст. Право „Знање“ људима је у самој поставци недоступно, колику год потребу сви ми за Њиме имали – као и за Животом који се, ипак, завршава Смрћу."

Sa ovakvim moralnim principima , trazenjem integriteta i spremnosti na zrtve , sigurno da nije lako nalazio saveznike za kakvu bilo akciju...
njemen
Посланик

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4271
Локација: Београд

ПорукаПослао: Сре Дец 28, 2016 11:29 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Селић после дужег времена (бар га ја нисам скоро слушао).
Скочи на Youtube Download VideophpBB Plugin

Kaiser Soze
Ветеран

ПорукаПослао: Чет Јан 12, 2017 5:29 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Tesko ga je naci na Net-u , pogotovu od kad je prestao da radi Srpski list..Ako pronadjes ista novo od Selica , postavi ovdje...
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Читаоница Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страна 6 од 6

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму