?????? ???????? ????????? Форуми ?????? ???????? ?????????

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

???? ?????? ???????
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следећи

Напиши нову тему   Одговори на поруку    ?????? ???????? ????????? Форуми -> ??????? ?????????
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
bal eryr
????

Придружио: 11 Окт 2004
Поруке: 284
Локација: ??????

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 12:52 am    Наслов: Одговорити са цитатом

?????, ??????? ????? ??????????? ????? ?? ?????. ???? ?? ???? ????? ? ????????? ?????????? ?????. ?? ??? ?? ??? ????? ?????? ???? ???????????, ??? ?????? ?? ?? ????? ??????? ???????? ? ?? ????????? ?? ?? ????????? ???? ???????????, ????? ??? ? ????????? ???? ?????????? ????????, ?? ? ???? ?????, ? ?? ?? ?????, ??? ????? ????????, ?? ????. ?????, ?? ?????? ?? ?? ????? "?????" ? "?????", ? ?? ?? ?? ?? ? ???? ??????? ????????, ????? ???? ?? ???? ?????? ???????? ???... ?? ?? ????.
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Посети сајт аутора
Dragoslav Bokan
????????

Придружио: 05 Авг 2005
Поруке: 2

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 1:54 am    Наслов: Umro Dragos Kalajic Одговорити са цитатом

Slucajno sam pogledao ovde, na Forum Srpskog Internet Parlamenta i zapanjio se. Nisam mogao da verujem koliko sam uvreda, neistina i necasnih komentara na svoj racun procitao. I to na jednom desnicarskom, srpskom Forumu. Koji uz to uredjuje Sasa Corluka za koga sam mislio da smo prijatelji (dolazak kod njega kuci, sretanje na Sajmu Knjiga, unosenje mojih tekstova u zbornik o Srpskoj desnici...)...
Medjutim, izgleda da kod nas Srba to nista ne znaci.
U uvredama posebno prednjace VoiD, Kshatrija ("idiot"?!, "smrda:?!...), nesrecni Stevica iz Vrsca (u cijoj sam kuci bio gost), Njemen... Neverovatno... Moram da priznam da sam - i pored sveg svog iskustva sa "srpskim desnicarima" - ipak iznenadjen KOLICINOM PREZIRA I UVREDA... Toga nema, a na moj racun, cak ni na ustaskim ili "gradjanskim" sajtovima.
Pa zar ucesce u ratu, mogucnost stradanja, prijateljstvo sa svim vodecim ratnim komandantima u RSK i RS, druzenje sa Karadzicem, Krajisnikom..., "Nove" i "Nase ideje", zatvor, mucenje u pritvoru u Novom Sadu, uvrede svih anti-Srba i mnogih Srba... nisu dovoljan razlog makar da me ne vredjate. Jos uvek ne mogu da verujem... A, uz to, ako vas bas zanima, bezdusni moji procenitelji, upravo mi umire otac od raka... Bog ce vas sve kazniti po zasluzi. A i ja cu se potruditi da se sretnem makar sa Kshatrijom, pa da mu objasnim kako se to vredja jedan srpski ratni komandant! I da mu proverim njegov "ratnicki" nick!
Zato vas molim da izbacite, pod hitno, baner sa mojim prezimenom sa vaseg sajta (reklama za knjigu u vasem izdanju) i sve moje tekstove iz sadrzaja.
Ne mogu da napisem "unapred hvala", ali bih voleo da vise ne zaticem svoje tekstove u istom Forumu u kome me vredjaju "srpski nacionalisti". Neka vam je na cast!
Dragoslav Bokan
U Beogradu, 5. avgusta 2005, u noci posle povratka sa komemoracije desetogodisnjice takozvane "Oluje" u Novom Sadu
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Neba
????????

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 9:03 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Moglo je sve proci bez uvreda, sa obe strane. Ne mislim samo na ovaj slucaj, nego i na "duel" Stema-Ledeni , pre toga Stema-Count itd. Svako moze da sedi pred kompjuterom i da vredja "nekog tamo", ali gde to vodi. Pogotovo su nepotrebni sukobi izmedju srpskih desnicara i nacionalista. Mislim da SIP treba da bude na visem nivou. To je moje misljenje. Ako neko misli da treba drugacije, ja ga u tome ne mogu spreciti.

Bokane, nemoj i ti da preterujes. Nije ti niko psovao majku ili nesto drugo.
Bokan ::
Moram da priznam da sam - i pored sveg svog iskustva sa "srpskim desnicarima" - ipak iznenadjen KOLICINOM PREZIRA I UVREDA... Toga nema, a na moj racun, cak ni na ustaskim ili "gradjanskim" sajtovima

Ovo je potpuno netacno i pretrano, ali necu vise o tome. Nemam ni vremena da vise kucam, imam posla.
-----------------------------------
Nadam se da ima jos hladnih glava i da ce se ovo "regulisati" na dostojanstven nacin, a ne pesnicama, sto takodje jeste dostojanstven nacin za resavanje odredjenih sporova, ali ne i u ovom slucaju. Ja bar tako mislim, ko misli drugacje,neka i radi drugacije.

p.s. Ovo pisem iz najboljih namera, a ne da bilo kome solim pamet.

Последњи изменио Neba дана Пет Авг 05, 2005 4:37 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх
Nemanja M
Гост

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 9:49 am    Наслов: Одговорити са цитатом

?? ???? ?????? ?? ????? ?????? ? ???????? ????, ??? ?? ? ????? ??????. ??????? ?????????? (?? ???? ?? ???? ??????) ????????? ????????? ????? ???????? ? ?? ???? ???? ?? ??????. ??? ???? ????? "??????????" ?????????, ??????.

??? ?????????? ???? ????? ????? ??????, ????? ? ???? ????? ???? ???????? ????? ?? ?????? ?? ?? ??? ??????????????. ????? ?? ??? ????? ?? "?????", "????? ???????", "????? ?? ?????????" ???.

???????????? ?????? ????? ?????? ????? ? ?????? ?? ????????????, ???? ?? ???? ???????, ??? ?? ???? ??????? ?? ??? ???? ?????? ?????.

????? ???? ?????? ???? ?? ?? ???? ?????? ?? ??????? ? ????? 10 000 ?????? ??? ????, ??? ? ??? ?????? ??????? ?????? ? ?????? ????? ???????, ??? ??? ??????? ???? ????? ????? ????? ???? ??????.
Назад на врх
tm
????

Придружио: 26 Јул 2005
Поруке: 37

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 11:03 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Dajte ljudi, malo manje vatre.

Posetioci ovog sajta su uglavnom jedinstveni u zelji da nasoj otadzbini bude bolje. Ta ideja treba da je temelj, a teorijske razlike su manje bitne i nikako ne treba da prouzrokuju teske reci.

Na zalost nema nas puno i treba da radimo da nas bude vise, a ne da osipamo i ovo malo sto nas ima.
Назад на врх
Kshatriya
????????

Придружио: 31 Дец 2002
Поруке: 2686
Локација: Beograd

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 11:27 am    Наслов: Одговорити са цитатом

??????? ?? ?? ????? ?????? ???????? ? ?? ?? ????? ?? ????? ??? ????. ???, ??????, ????? ?? ?????? ?? ?? ?????? ???? ?? ????? ??????? ? ?????? ??? ??, ???? ?????, ???????? ? ?????????? ????????. ???? ??????????? ?? ???? ?? ?????? ?? ????? ??? ????? ??????? ??????? ????? ????. ??? ???? ?? ?? ?? ??????, ????. ???? ?? ??????? ?? ????? ?? ???? ??? ????????? ? ??? ????????? ???? ????? ????? ?? ??? (? ?? ?????? ? ?? ??????), ????? ??? ?? ?????? ???? ??????? ???????? ? ?????????? ??????. ? ???? ??????? ???????? ??????????? ?????, ??? ??????? ?? ?????? ?? ??????? ??????? ?? ?????. ??? ????? ??? ?? ? ?????? ??? ??? ??, ??????. ???? ?????? ?? ????????, ??? ? ???? ?????? ?? ?? ??? ?? ?????? (??? ?? ????? ?? ??? ???? ? ????????) ?? ?????? ???????, ?? ?? ? ??? ??????, ????? ???? ?? ?? ??????? ???????.

?? ??? ????? ?? ?? ?? ??????? ????????? ?? ????. ? ??? ????? ?? ?? ? ??????? ? ??? ? ???????, ?? ?? ????? ????? ??????? ??.
Назад на врх
Stema
Гост

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 2:02 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

????, ?? ?? ?? ??? ??? ?????? ''??????''. ??? ?? ?? ???? ??????, ??? ??, ????, ?????? ????? ??????? ?? ?? ''?????'' ? ?? ?? ''?? ????? ??????'', ??? ???

? ??????? ???????, ?????? ????? ?????, ????? ?? ??????? ?? ?? ??????? ?????? ????????????.

? ???? ?? ????? ?????? ??????? ?????...
Назад на врх
Milos
????????

Придружио: 01 Јан 2003
Поруке: 3180

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 2:11 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Niko nije sveta krava pa da njegovo javno delovanje ne moze da se podvrgne kritici. Zasto ljudi ne bi odobravali ili osudjivali necije ponasanje, pogotovo ako je rec o javnoj licnosti? Zasto, recimo, ne bi kritikovali podrsku Borisu Tadicu prilikom proslogodisnjih izbora za predsednika Srbije? Treba li da pozdravimo partije i udruzenja gradjana koje su javno podrzale kandidaturu te politicke stetocine?
Sto se mene tice, o svakome cu imati odredjeno misljenje, pogotovo ako ga licno poznajem, sto omogucava bolji pregled necijeg ponasanja, tako da ne vidim cemu povisen ton. Kome se ne dopada sta ucesnici ovog foruma misle o njemu moze:
a) da se pravi blesav i nastavi po starom
b) da revidira svoj stav i pokusa da sagleda uzroke pada svoje popularnosti
c) da peni do mile volje
Назад на врх
Neba
????????

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 5:13 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

tm ::
Dajte ljudi, malo manje vatre.

Posetioci ovog sajta su uglavnom jedinstveni u zelji da nasoj otadzbini bude bolje. Ta ideja treba da je temelj, a teorijske razlike su manje bitne i nikako ne treba da prouzrokuju teske reci.

Na zalost nema nas puno i treba da radimo da nas bude vise, a ne da osipamo i ovo malo sto nas ima.

??, ?? ?? ???? ?????, (??? ? ?????? ?. - ???? ????? ???????? ???? ????????????? ?????? ?????????? ? ????????????, ??? ?? ?? ???? ??????. )

?????, ????? ???? ?? ?????????. ????? ?? ? ?????,??? ?? ???? ???? ?? ?????, ????? ????.

??????, ?????? ?? ?? ????? ?? ???? ???? ????? ?????,??? ???? ??????? ????? ??????? ,???????? ??? ?? ?????? ???????. ???? ?? ??? ???? ?? ???? ??????????? ?????. ?? ?????? ?????? ?? ????? ??????, ???? ??? ????? ?? ?????? ??? ??? ?? ''?????'' ??? ''?????''. ?? ?? ??????? ?? ??. ?????? ??????????, ???? ?????????? ??? ?????? ?????? (???? ?? ???? ????? ? ????? ???????, ?? ??? ?? ??????? ?? ??????? ??? ???? ?????, ??? ???? ???? ??????? ?? ?????) ?? ??? ???? ????? ??????, ??? ???? ??? ???? ??? ?????? (??? ???? ????? ????????, ?? ??????? ??? ???? ?? ???? ''??????'')

???????? ?? ??? ???? ??????? ? ???? ????? ?????????????.

??? ??? ?????? ???-????? ???? ????? ?? ????????? ?????? ?? ?????? ?????? ? ???? (???? ?? ? ???? ???? ????, ?? ?? ?? ?????? ????????????). ?????? ?? ???? ??????? ?? ?????? ?? ???? ?????? ( ?????? ??) ? ????? (?? ??????) ???? ?? ???????. ????? ?? ????? ???????, ????????? ??? ?????? ??? ?? ?? ?????? (?? 2 ?????, ????? ???? ???.) ? ?????? ??????? ????? ????? ????????? ????? ?????? ?? ?? ????????? ????? ?????. ??? ?? ???? '' ????? ??????'', ? ???? ??????? ? ????? ????? ? ?? ?? ???? ???? ?? ???? ? ??? ? ?????? ??????? ( ????):

http://www.komentar.co.yu/sip/viewtopic.php?t=1046&postdays=0&postorder=asc&start=60

??????, ???? ?? ??? ???????, ? ??? ???? ?? ?? ?????? ?? ????? ????? ???????. ?????? ?? ?? ???? ????? ???? ????????. ????? ??? ?? ??? ???? ????? ?????? ??????, ???? ?? ????????? ?????????? ? ???????? ???-?. ??? ?????, ?? ?????. ??????, ???? ?? ?????? ????????????, ? ?? ''?????? ????????????'' ???? ?? ???????.
??????? ? ????? ?????!
---------------------------------------------------------------------------

?? ??? ?? ?? ?? ???????? ???????? ??????. ?????, ?? ??? ????? ???? ?????:
http://www.komentar.co.yu/nasa_srbija/index.php?id=43
Назад на врх
ASterX
????????

Придружио: 18 Јан 2003
Поруке: 210
Локација: ???? ???? ???? ??????? ??????? ????????!

ПорукаПослао: Пет Авг 05, 2005 8:04 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

?????? ??? ?????? ?????? ??? ??? ?????? ?? ?? ???? ???? ??????? ?????????????? ????? ?? ??? ????? ??????? ?? ?? ??? ????????? ??? ????? ? ???? ??????????? ????? ???? ????? ?? ??? ?? ???????????? ? ???? ??????? ?????????? ??????, ????????? ??????? ????????? ? ?????? ???? ?? ? ???????? ??????? ???? ???? ????? ?????????. ? ?? ?? ????? ???? ?? ?????? ??? ?? ?? ??? ??????? ?? ????.

?????? ?? ???????? ??? ?????? ???????? ?????? ???? ??? ???? ????????. ??????? ?? ??? ???????? ??? ??? ?????? ???????? ?????? ?????? ??? ??????? ??? ??? ?? ?? ?????? ?? ?? ???????? ????? ???????? ??????? ? ?????????? ??????. ???? ??, ???? ?? ?? ??? ?????????, ? ??????? ??????????? ???????? ? ????? ??????, ???????? ?? ??? ?? ????? ?? ????? ???? ??????, ??????? ???????? ????? ? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ? ??? ????????? ???????? ?? ??????????? ? ????????? ?????? ???????? ????????.

? ???????? ???????, ?????? ? ???? ? ????????? ?????????? ?????? ?????? ???? ?? ????????.

?????? ?? ?? ???? ?????? ??????? ????, ?????? ???????????? ??????? ??????????, ??? ??? ?? ???? ??????? ?????? ????????? ??????? ? ????? ???? ???????? ???? ?? ? ???? ?????????????? ????? ??????? ????????? "?????", ??? ???? ????????? ??????? ???? ??? ???? ????????? ???? ???? ?? ?? ??????? ????? ???????? ????? ?? ?? ?????? ?? ?????. ??????? ??????? ??? ??????? ????.

Последњи изменио ASterX дана Суб Авг 06, 2005 4:29 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх
Stema
Гост

ПорукаПослао: Суб Авг 06, 2005 4:44 am    Наслов: Одговорити са цитатом

ASterX ::

? ???????? ???????, ?????? ? ???? ? ????????? ?????????? ?????? ?????? ???? ?? ????????.

??????
Назад на врх
Milos
????????

ПорукаПослао: Суб Авг 06, 2005 12:07 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Asterikse, kakvi te komentari bole kao coveka? Stampu svi citamo, bez obzira gde se nalazimo, tako da bi ljudi saznali za tu polemiku i da nisi kopirao " Kurir".
Sto se tice srpskih nacionalistickih organizacija-nista novo. Kakvi lideri i clanstvo-takva i organizacija. Svaka nacija zasluzuje svoju sudbinu i svaki narod zasluzuje vlast kakvu ima. Od pojedinaca idiota ne moze da se napravi pobednicka ekipa. Zato Srbi idu na sokacke koncerte u Beogradu, Boris Tadic egzaltirano docekuje Arsena Dedica i Dina Radju ( cekam da i Tupsonu naprave koncert u Sava centru, samo sto je njemu bolje u Cavoglavi), placu da ih prime u NATO kako bi ginuli u kolonijalnim regimentama ( ljudi koji nisu u stanju da brane svoju drzavu bi da izigravaju cionisticke kerbere po svetu), a cak i blentavi Arapi nanose ozbiljne gubitke okupacionim snagama. Za to vreme nase " vodje", " nacionalni prvaci", " partijasi", " bezrepasi" i sl. " drze banke", a ni to nisu u stanju da organizuju bez skandala i blamiranja.
Назад на врх
ASterX
????????

Придружио: 18 Јан 2003
Поруке: 210
Локација: ???? ???? ???? ??????? ??????? ????????!

ПорукаПослао: Суб Авг 06, 2005 4:26 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Milos ::
Asterikse, kakvi te komentari bole kao coveka? Stampu svi citamo, bez obzira gde se nalazimo, tako da bi ljudi saznali za tu polemiku i da nisi kopirao " Kurir".

????? ??? ?? ?????????? ???????. ????????? ???? ?? ????? ???? ?? ??? ???, ??? ??? ???? ?? ??????? ?????????? ? ??? ????. ???? ??? ? "???????????", ???? ? ????????? ???????? ?? ???? ??? ??????? ?? ?? ? ??? ??????? ???? ?? ????? ???? ????? ?? ?????? ???? ?????.

Stema ::

??????

??? ??? ?????? ? ???????? ?????? ? ????? ????????, ??? ? ?????? ???????????? ????????? ?? ????? ????????? ????? (??? ???? ????? ?? ???? ??????), ???? ?????? ???? ?? ?????????????? ????? ?? ???? ?????? ??????. ??? ???? ??? ????? ????????, ??? ?? ?? ????? ?? ????? ??????? ??????? ???? ?? ??? ???? ???? ???????? ????????, ? ?????? ???? "??????" ????? ?? ????????? ??????.
Назад на врх
Neba
????????

ПорукаПослао: Суб Авг 06, 2005 11:01 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

??? ??? ?????? ? ???????? ?????? ? ????? ????????, ??? ? ?????? ???????????? ????????? ?? ????? ????????? ????? (??? ???? ????? ?? ???? ??????), ???? ?????? ???? ?? ?????????????? ????? ?? ???? ?????? ??????. .

Question

?? ??? ??? ??????-??? ????? ??? ????????? ????? ??? ?? ?????? ???? ??? ????????? Question

http://www.komentar.co.yu/sip/viewtopic.php?t=1145

Последњи изменио Neba дана Чет Сеп 01, 2005 4:53 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх
Milos
????????

ПорукаПослао: Нед Авг 07, 2005 4:13 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Ako je neko reagovao naprasito, da ne kazem detinjasto, onda je to druga strana koja veruje da mi treba da aminujemo sve sto uradi, ma kako problematicno bilo. Opet mi niko od njih, ukljucujuci i virtuelne , drvene advokate, nije odgovorio na pitanje u vezi podrske Borisu Tadicu.
Dakle, zasto bi jedan deklarisani nacionalista podrzao nacionalnu stetocinu Borisa Tadica? Ako mu se ne svidja Tomislav Nikolic, sto je legitimno, ne mora da podrzi jos goru politicku opciju. Ovo je samo jedno od pitanja, ali , posto na njega nisam dobio odgovor, necu insistirati na ostalim pitanjima....
Назад на врх
Dragoslav Bokan
????????

Придружио: 05 Авг 2005
Поруке: 2

ПорукаПослао: Нед Авг 07, 2005 6:37 pm    Наслов: Odgovor Одговорити са цитатом

1) Ocekivao sam da se oglasi A. Corluka (iliti VID), posto je on covek koga poznajem(?!), koji je stavio par mojih tekstova u zbornik "Glas srpskedesnice", sto, naravno, nije bilo nikakav problem, sve dok nisam video na koji nacin se ovde raspravlja o meni. Vidim da se jos nije pojavio, niti oglasio, a moji tekstovi su i dalje na SIP-u. Pre nego sto bude izbrisan pogledajte, svi, sta pise upravo u mom tekstu "O cojstvu i junastvu" - a na temu cojstva. Da je Aleksandar Corluka cojstven, on bi izbrisao makar otvorene uvrede ili makar reagovao na njih.
2) Vidim da se ovde stalno vrti nekakva moja navodna "podrska" Borisu Tadicu, sto je obicna laz. Naime, citav taj Forum ste pokrenuli Vidovom (Corlukinom) izjavom da je u "Evropi" izasla prica o tome da ce se, navodno, osnovati nekakva "Inicijativa za Lepsu Srbiju", u kojoj cu ja, opet navodno, biti nekakav predsednik, da se to finansira iz inostranstva i slicne gluposti. Evo, da konacno raskrstimo sa tim - to je obicna laz, novinarska patka. Nista slicno se nije desavalo. Takodje, ja sam bio sef kreativnog tima kneginje Jelisavete (Pavlove) Karadjordjevic, sve do kraja izbora. Poslednja izjava, uradjena pod mojom kontrolom i instrukcijama, data je u noci posle saopstavanja rezultata prvog kruga. Ta izjava upravo poziva sve kneginjine glasace da glasaju po svojoj savest, za koga oni misle da treba. I to je, u takvom obliku, izaslo u "Politici" i drugoj stampi. Nakon toga sam napustio citavu tu stvar, jer je kampanja zavrsena. Posle toga grupa ljudi oko kneginje je insistirala da ona da podrsku Tadicu i ona je to i uradila, kao i svi ostali kandidati - van mog znanjai ucesca. Takodje je, van mog znanja i ucesca, kneginja dala otvorenu podrsku Maji Gojkovic za gradonacelnika Novog Sada, u velikom pismu koje je objavljeno (pred drugi krug lokalnih izbora) na celoj strani "Politike". I tada i pre toga, ona je to uradila po svojoj olji, a uz avetvanje nekih ljudi njoj bliskih. I to je njena stvar. Ja da sam hteo da u svoje, ili njeno ime, dam podrsku bilo kome od kandidata - ja bih to uradio javno, pod svojim imenom i prezimenom. I to je sva istina o tome. Nazalost, nikome ovde na Forumu nije palo na pamet da to mozda nije istina... Svi su sve odmah, uz listu uvreda, uzeli zdravo za gotovo. Od tada, od tog trenutka pocinje kontinuirano vredjanje mene i mog rada, kad god to nekom pada na pamet: od Lepe Srbije, preko Skole za devojcice (u kojoj radim besplatno, kao predavac Srpske bastine, kod svoje drugarice koja je otvorila tu skolu, po uzoru na predratne beogradske skole i devojacke institute). Takva ista skola postoji i u Petrogradu, pa to tamo izaziva samo simpatije.
4) Nase Ideje nisu mogle da budu manje luksuzne ili da umesto dva izadje 10 ili 20 brojeva, jer je sve zavisilo od dobre volje finansijera - koji je za citavu stvar bio zainteresovan samo par meseci. Sve to u praksi izgleda sasvim drugacije nego sto vi mislite. Spolja gledano sve izgleda lako i jednostavno, i onda krecu pitanja: Zasto je uradjeno ovo, a ne ono... Zasto ovoliko, a ne onoliko?... i slicno. Sustina je u tome da sam ja, sam, iskljucivouz pomoc mojih tadasnjih LICNIH VEZA I PRIJATELJSTAVA, bez emigrantskog, ratnog, drzavnog ili policijskog novca i pomoci izdao i uredio 6 brojeva Novig i Nasih ideja, te Lepe Srbije. Ako je neko mogao, isto tako sam, bez pomoci odozdo ili odozgo, da uradi nesto slicno - zasto to onda nije uradio? Moj koncept je oduvek bio da radim stvari za potomstvo, sto lepse i kvalitetnije, a ne da se borim za to da sam zivim u luksuzi i raskosi. To je tako, i Bog zna da je tako.
5) Iskreno, zao mi je sto sam ulazio u desnu pricu, ne zbog neprijatelja, vec upravo zbog ljudi poput VoidA, Milosa, Stevice,Kshatrije ili Ledenog, koji u svojim tekstovima rosto seju hladnu mrznju, podsmevanje i neprilicni cinizam. Pa kako neko moze da se potpise sa "Dogodine u Pristini" ili prizrenu, a da besramno vredja nekog ko je nesto, koliko je mogao i umeo, ipak uradio za srpsku stvar. To koliko sam ja uradio (ne samo javno) to znaju on koji treba to da znaju, ali to ne znaci da prvikoji baci blato ili kamen na mene odmah treba da dobije aplauz i da mu se pridruze doslovno SV OSTALI.
6) Sta vi znate uopste o odnosu mene i Dragosa Kalajica? I o odnosu mene i Sonje Kalajic? Ovo nije retoricko pitanje, posto iako kazete da sami ne znate sta se tu zbiva - a i nije neophodno da to znate - posto je upitanju privatna stvar - ipak se opredeljujete, i to, sa istim bagazom uvreda koje ne dobija ni Zarko Korac (idiot, smrda), da bi u Kshatrijinom pismu procitao da me on ni ne zna, ali je cuo od raznih ljudi neke grozne stvari o meni... i tu mi se izvinjava, ali ne na Forumu, javno. To je sve prosto-naprosto katastrofa. I danas se secam mojih razgovora sa Nebojsom Krsticem na slicne teme stalnih napadanja i ravdanja unutar nase sropske price.
7) Ledeni, ti gledas emisiju U trendu Sneze Dakic i na osnovu toga zakljucujes kakav je moj stvarni odnos parema srpskoj borbi, dobrovoljcima i Belim Orlovima. Pa jer ti, mozda, palo nekad na pamet da sam - ako sam zaista zeleo da nesto kazem protiv srpske borbe to mogao da uradim u nekom intervjuu, da kazem o cemu je rec... Jer ti nije palo na pamet da nisam zeleo da odgovaram na sitnu provokaciju voditeljke koja je zelela da ja sad pricam o Belim Orlovima u emisiji o modi, kulturi, gradskim stvarima... I da li ti je palo na pamet da ni u jednoj zemlji sveta nijedan nacionalista ne bi zakljucivao o tome kao vi ovde?! Stvarno je bolesno to sta sebi dopustate i kako olako i surovo sudite...
8) Vidim da Milos ima poseban problem samnom, jedva skrivajuci mrznju. Ocigledno je da me poznaje ili makar "poznaje", pa se zbog necega nasao uvredjen i samo sipa mrznju i prezir, i to uz super afirmativne reakcije ostatka clanstva Foruma (uz poneke, stvarno retke izuzetke). Zbog takvih kao sto je on, ja se i ne bavim vise javnim delovanjem, bar ne na nacin na koji sam to radio do 1994. Vi ovorite da ste razocarani "starim desnicarima", "kvazi-nacionalistima", ali zamislite kako tek neko moze da bude razocaran vama ovde, ovakvim kakvi ste se pokazali.
9) Znam da je uzaludno sve sto ovde pisem, ali nisam ravnodusan na sve ovo, priznajem, posebno zbog cinjenice da BILO KO moze ovde da uzm nick i kaze BILO STA o nekome, i da se vi ovde slazete sa njim, ni ne znajuci ko je taj koji kritikuje i da li je BAS ON bolji, kvalitetniji, zasluzniji za srpsku desnicu i srpsku borbu od onoga koga tako zestoko i svesrdno kritikuje.
10) Ovo je moje poslednje javljanje na Forumu. Da ste drugacije reagovali na sve sto se desavalo u proteklih godinu dana povodom mene (ne zbog mene licno, jer me ne znate, vec zbog onoga u cije sam ime radio sve iza cega i danas, kao i uvek stojim). Zbog mrtvih. Zbog ratnih drugova. Zbog svega sto se zaista desavalo na ratistu.
Bez pozdrava, sa ogromnim razocarenjem u najnoviju generaciju srskih desnicara,
Dragoslav Bokan
Назад на врх
Ledeni
????????

Придружио: 31 Дец 2002
Поруке: 691

ПорукаПослао: Нед Авг 07, 2005 8:33 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

??????, ????? ???????, ???? ?? ?? ??? ? ???????, ?????? ??? ?? ??????? ? ?? ????. ??? ??? ???? ?? ?? ??????? ? ?? ???????? ?? ????? ????, ??? ?? ?? ?? ?????? ????????? ?????? ????????? ? ????????? ???????.

????? ???? ?? ????? ??? ?? ? ??? ?? ?? ?????. ????? ?? ?? ????? ???.
?? ?? ?? ???? ???, ?? ?? ????? ?? ???? ?? ??????????? ? ?? ???? ??? ?????? ?? ?? ?????? ??????? ? ?????????, ????? ?? ???????? ? ?????? ?? ?????.

???? ????? ?? ?? ??????? ?? ????? ???????. ????? ?? ?? ?? ??????? ???.

???? ?? ??????? ??? ?? ?? ????? ?????, ??????? ? ??????????. ?? ?? ??? ?? ????????? ??????.

????? ?? ????? ???, ???? ?? ???? ??????? ???, ?? ?? ????? ????? ???? ?????, ??? ?? ?? ?? ????????? ??? ?????.
?? ?? ??? ????? ????, ????? ?? ???? ??????????? ?? ?????? ?????? ? ?????? ?? ?????.
? ?????? ?????? ?? ??????? ????????, ?????? ?? ??? ?????, ??? ?? ??? ?????.
Theranda
????????

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 610
Локација: ????????? ?????? ??????

ПорукаПослао: Нед Авг 07, 2005 8:35 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

??? ???? ???????, ? ??????? ???? ? ????????, ??????? ?? ?? ?? ??????? ??? ????? ?????.
bal eryr
????

Придружио: 11 Окт 2004
Поруке: 284

ПорукаПослао: Нед Авг 07, 2005 8:42 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

????????? ?????,

????? ?? ?? ?? ?????? ?????? ??? ??? ?? ??????? ?????, ??????? ?? ??? ????? ?? ?? ?????? ???? ???? ???????? ??????? ?? ??? ??????. ????? ??? ???? ???? ?? ???? ?? ??????? ???? ?????, ??? ?? ???? ?? ??????? ???? ?????????? ?, ???? ??????, "????????? ?????????? ??????? ?????????". ??? ?????? ??????? ?? ????? ?????????? ???? ?? ???????????? ???????-???????? ???????? ???? ??? ???? ??? ?????? ??????? ??? ?????? ??????? ?? ????? ????? ?? ???? ??? ????, ?? ???? ??????, ???????? ???? ????? ??????????, ???? ???? ???? ???? ? ????? ?????? ????? ????????????, ????? ????? ?? ???????? ????. ????? ?? ??? ?? ?????? ??????? (??? ?? ??? ???????) ???????? ?????? ????????, ??????????, ????????, ???????... ? ???? ?? ?? ?? ???, ?? ?????? ?????, ??????? ???? ????? ?????? ? ??????? ?????? ?????????? ???????? ? ?????, ????? ??, ?? ??????, ??? ??????? ??????? ?. ??????, ??????? ?? ???????. ?????? ??? ??? ????????, ?????? ? ??????? ?????? - ? ????? ?? ?? "?????? ?????? ?????????, ? ?????? ?????? ???????" - ?????? ????????? ? ???????? ? ??? ????, ????? ?? ???????? ???? ? ??? ????? ???, ? "???? ?? ??? ???? ? ???????? ????? ?? ?????".

????? ????? ?? ???????.
Neba
????????

ПорукаПослао: Нед Авг 07, 2005 9:20 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

?? ?? ????? ?? ??? ???? ???????? ???????? ?????? ? ?? ?? ??? ????????. ?????? ?? ?? bal eryrom ????? ?? ???? ?? ????. ???? ??? ?? ???? ?????? ???? ?????? ????? ??????????, ???? ??? ??????? ????.

?????, ??????? ??? ?? ????? ???????? ??????. ???? ?????? ???? ??? ????? ????? ????????, ? ???? ? ???? ?????.

????? ???, ??????, ???? ??????? ?????????. ??? ??????? ?? ??? ???? ??????? ????? ? ?????????,?? ?????? ? ??? ???????????. ??? ?????, ?? ?? ???? ???? ?????. ?? ?????? ?? ???? ??????? ?? ??????? ????????? ? ?????? ? ?? ??? ?? ???? ????????, ?? ??? ????? ?? ?? ??????? ? ?? ?????? ???????? ???????. ???? ????? ?? ????? ???? ??? 20-30 ???????? ??????????, ???? ??????? ? ??????? ?????? ???? ''??????'' ????? ???? ????????? ?????????. ??????? ???????? '' ??????????'' ?? ??????? ?? ?? ?? ??????? ???? ??? ?? ?????????? ????? ??????? ?. ?????? ??? ???? ?. ????????? ? ??????? ????? ?? ????? ????? ????? ????????? ? ????? ?? ????? ?????? ?? ?????? ? ?????? ???????. ???? ?????????? ? ?????, ?? ?????? ??????????? ? ?????? ?????????????,???????? ????? ???? ? ????????. ????? ????? ??? ????? ??????????, ??? ?????? ?? ??? ????????. ???? ?????, ?????. ?? ?? ?. ??????????, ????? ?? ?? ? ?. ?????????? ???????????, ???? ??????? ????? ???????. ????? ?? ?????? ????? ???? ?????, ??? ????? ??????, ??????????? ???????.

????????, ?????? ?? ?????? ''?? ???? ????'', ???? ???? ??? ????? ? ???????, ? ???? ?? ?? ?? ???? ??????? ??????. ?? ???? ?????? ?????? ?? ????? ??????? ???? ?????? ?? ??? 10-15 ??????, ??? ?????? ?????? ??????? ??.
Назад на врх
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    ?????? ???????? ????????? Форуми -> ??????? ????????? Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следећи
Страна 4 од 7

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму