Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Косово и Метохија
Иди на страну Предходни  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Следећи

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Форум часописа Коментар
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
Пејкан
Ветеран

Придружио: 08 Феб 2007
Поруке: 1301
Локација: Сварга

ПорукаПослао: Сре Авг 21, 2013 12:29 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Свака част Херцеговци и Бокељи!
njemen
Посланик

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4271
Локација: Београд

ПорукаПослао: Нед Сеп 08, 2013 10:53 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Скочи на Youtube Download VideophpBB Plugin

njemen
Посланик

ПорукаПослао: Сре Окт 23, 2013 4:53 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Професор права Душко Челић, иначе расељен са Косова и Метохије после злочиначког НАТО-бомбардовања 1999, представио је „јавности“ – односно оном безваздушном простору реалности који национални медији у Србији углавном игноришу – допис из Приштине којим су он и супруга, такође расељено лице, обавештени да им је одбијена пријава за гласање путем поште на новембарским „изборима“.

Једини проблемчић у целој причи је тај што се ниједан од супружника Челић није пријавио да гласа на наведеним „изборима“ – ни путем поште, ни на било који други начин. Што значи само једно – да су београдске власти „регистровале“ ко зна колико хиљада расељених са КиМ да гласају на новембарским „изборима“ мимо њиховог знања, и да су неовлашћено њихове личне податке предали у руке непризнате квази-државе у чијим највишим органима седе „лица са потернице“ (по терминологији Светог Синода СПЦ), укључујући и терористе и трговце људским органима.
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Суб Нов 02, 2013 9:25 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Одличан нови текст Вукадиновића. Мислим да је сурово болно, али истинито рекао суштину са ових неколико реченица:

Цитат:
Јер било би заиста исувише сурово и страшно, и више него „маћехински“, ако држава Србија крене да кажњава, не сепаратисте, већ оне који желе да и даље буду њени грађани и њена деца.
А изгледа да нам се управо то спрема. Односно, плашим се да ће, у случају успелог бојкота, српске власти једва дочекати да сународнике са севера („кад су тако непослушни и незахвални“) пусте низ воду и препусте судбини, Еулексу и Тачију. А ако их ови ипак послушају и на изборе изађу, онда фактички признају косовску државу, бриселски споразум и приштинске институције. Дакле, у оба случаја српске власти добијају сјајан алиби и прилику да пилатовски „оперу руке“ и на плећа несрећних косметских Срба пребаце сопствену одговорност за даљи развој догађаја и процесе које су покренули чином своје бесмислене бриселске капитулације.

http://www.nspm.rs/kolumne-djordja-vukadinovica/odiseja-kapitulacije.html
Ратник
Ветеран

Придружио: 25 Сеп 2005
Поруке: 1562

ПорукаПослао: Нед Нов 03, 2013 5:04 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Није то исто у суштинском смислу. У првом случају неће изгубити душе, неће изгубити саме себе и своје људско достојанство, а у другом случају им исто нико не гарантује да ће бити ишта боље, напротив. Држава Србија је њих одавно пустила низ воду, а све остало је испразна реторика и демагогија вулина, ђурића и сличних хомосексуалаца.
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Нед Нов 03, 2013 5:32 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

То си потпуно у праву. Али ја нисам мислио на то, него на суштину ове власти: њој је најважније да се отараси КиМ, а и излазак и неизлазак Срба могу (и хоће) медијски (и свакојако другачије) користити како би то постигли, a то је поента овог цитата.
bane001
Ветеран

Придружио: 26 Нов 2005
Поруке: 1236

ПорукаПослао: Нед Нов 03, 2013 9:26 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Слично као и З- 4 у Крајини, шта год да се уради, Срби су кривци, а држава (онда Хрватска сада Косово), легитимна и призната. Клање преосталих Срба се подразумева, јер су, јелте, сами кривци.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
njemen
Посланик

ПорукаПослао: Нед Нов 03, 2013 10:05 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

В. Ђукановић већ видим прети на Фејсбуку да Срби више неће добијати плату из Р Србије.

Владимир Ђукановић ::
Баш ме занима ко ће сада плату да им плаћа, да им обезбеди посао, да им обезбеди егзистенцију и све то пошто су тако снажно "одбранили" Устав и завили државу у црно? Елем, пошто су Срби јужно од Ибра свакако већина, проблем је што сте ту већину такође завили у црно. Размишљање идиота и нерационалног света никоме не доноси корист.

Владимир Ђукановић ::
Извините господине Коштуница, али већина српског народа на Косову и Метохији уважила је апел Владе Републике Србије и изашла на изборе. То што криминалне групе које предводи ваш посланик Марко Јакшић по Косовској Митровици малтретирају људе, не значи да су Срби против своје државе. Срби су данас већински изашли на изборе, а ово што сте у Косовској Митровици урадили ви и ваши људи, требало да се стидите. Верујем да вам Хашим тачи захваљује до неба за ову срамоту коју сте нанели Србији!

dijasporac
Ветеран

Придружио: 09 Апр 2003
Поруке: 2408

ПорукаПослао: Сре Нов 06, 2013 10:18 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Иначе, као награду за ревносно лизање дупета вучићу, дебељко је добио позицију у државној лутрији Србије
Пејкан
Ветеран

Придружио: 08 Феб 2007
Поруке: 1301
Локација: Сварга

ПорукаПослао: Сре Нов 06, 2013 8:30 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

И у Републичкој изборној комисији. Тежак је цирка 2500 евра месечно.
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Чет Нов 07, 2013 9:30 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

И 250 кг живе ваге.
Cara
Ветеран

Придружио: 19 Окт 2004
Поруке: 2585
Локација: RS

ПорукаПослао: Пон Нов 18, 2013 9:50 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Neba
Посланик

ПорукаПослао: Нед Феб 16, 2014 12:05 am    Наслов: Одговорити са цитатом

http://www.nspm.rs/hronika/mars-za-srpsko-kosovo-u-vise-gradova-u-poljskoj-ceskoj-i-slovackoj.html
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Уто Апр 29, 2014 10:39 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Није лоше што су ово урадили... само сумњам да ће им власт изаћи у сусрет.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/16/Kultura/1585298/Fond+za+filmove+o+Kosovu+i+Metohiji.html
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Сре Јун 04, 2014 9:19 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Чим су ових дана Вучић, Дачић и Вулин мало повисили патриотску реторику, дало се претпоставити да ће уследети нови чин издаје:

Цитат:
Представници листе "Српска" одлучили су да позову грађане да гласају на изборима у недељу. После посете дирекора канцеларије за КиМ Грачаници и разговора са премијером Вучићем, представници Срба из покрајине проценили су да је бојкот лоше решење. Једино што могу да кажем је да не мислим да је решење у неизласку на изборе, каже Вучић.

njemen
Посланик

ПорукаПослао: Нед Јун 29, 2014 3:01 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

bane001
Ветеран

Придружио: 26 Нов 2005
Поруке: 1236

ПорукаПослао: Нед Јун 29, 2014 10:16 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Чујем да је био неки земљотрес доле. 3 или 4 рихтера
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Ратник
Ветеран

Придружио: 25 Сеп 2005
Поруке: 1562

ПорукаПослао: Пет Јул 04, 2014 5:51 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

http://borbazaveru.info/content/view/6926/1/
dijasporac
Ветеран

Придружио: 09 Апр 2003
Поруке: 2408

ПорукаПослао: Уто Сеп 16, 2014 6:16 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

..и док су недефинисани и неартикулисани клинци и успаљене клинке које су дошле до нивоа деградације левел "урезујем име неког кошаркаша на своје чело" весело клицали на дочеку кошаркаша "ко не скаче тај је шиптар", издајничка љотићевско-ђинђићевска власт нам је припремила нови ударац у муда:
http://www.srbijapress.org/provokacija-trodnevni-siptarski-festival-miredita-u-beogradu-od-18-21-septembra/
Сармат
Ветеран

Придружио: 28 Јан 2007
Поруке: 967
Локација: SARMATIA EUROPAEA ET ASIATICA

ПорукаПослао: Сре Сеп 17, 2014 11:46 am    Наслов: Одговорити са цитатом

12. IX 2014.
Студењак

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10703514_632598380188234_5553062544204739072_n.jpg?oh=5b02de6ea64b528f46be7adb245bdda3&oe=5490FFC1

Клинци су одлични какве су им генерације претходиле. Ништа нико није урадио и све је растурено што је могло да се растури. Најлакше је ударити по омладини... А изгледа још лакше заобићи генерације анти-српских комуњара које овој деци ништа нису оставили у наслеђе, осим осећаја да припадају губитничкој нацији...
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Форум часописа Коментар Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Следећи
Страна 54 од 55

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму