Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Умро Драгош Калајић
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Најбоље дискусије
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Пет Мар 24, 2006 5:11 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Поздрав и теби!

Где се могу наћи? Нигде. Smile Нисам видео да тога има у продаји било где, ни да се скине са нета.
Можда је неко са форума снимао те емисије са Палме на свом видеу, па их има у својој колекцији…
Можда једноg дана Палма буде репризирала те Калајићеве емисије, ко зна…Не зна се ни сада шта се дешава са том телевизијом, ни шта ће бити…
РТС у свом архиву има његове емисије из серијала ''Огледало XX века'' којe је Д.К. радио пре више од 20 година. Нешто мало од тогасу емитовали пре пар месеци, али и није било баш богзна шта. Можда да се обратиш њиховој редакцији ако ти је толико стало до Калајићевих снимака.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
pop
Члан

Придружио: 01 Јан 2003
Поруке: 245
Локација: мајка Србија

ПорукаПослао: Уто Мар 28, 2006 10:17 am    Наслов: Одговорити са цитатом

AJ ::
Pozdrav svima!
Gde se mogu naci audio i video zapisi Kalajicevih govora ili njegovih emisija sa televizije Palma? Hvala!

Novosadska TV APOLO pusta njegove emisije, par puta sam uhvatio nedeljom cini mi se oko 13-14. Uskoro cu nabaviti TV karticu pa ako budem hvatao tu televiziju snimicu pa cu negde postaviti.
Назад на врх
AJ
Почетник

Придружио: 06 Дец 2005
Поруке: 3

ПорукаПослао: Уто Мар 28, 2006 7:24 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Zahvaljujem na vasoj plemenitosti!
Назад на врх
VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Пон Авг 17, 2015 10:31 am    Наслов: Одговорити са цитатом

https://www.youtube.com/watch?v=nxNvUeKD2Ow
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Уто Авг 25, 2015 1:25 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Познати српски исламолог и дипломата, проф. Дарко Танасковић је прошле године објавио књигу, зборник чланака (углавном објавњених у недељнику "Печат) под насловом "Белези времена". Ту се налази и текст посвећен покојном Драгошу Калајићу ("Драгош Калајић - човек са својствима"). Такође у књизи је објављен и текст посвећен нашем чувеном писцу пок. Моми Капору, чији један део је такође посвећен сећању на Калајића. Чланак, као и наведени део другог чланка сам снимио и можете их скинути одавде: http://s000.tinyupload.com/?file_id=05356985078694027632
VoiD
Посланик

ПорукаПослао: Уто Авг 25, 2015 10:06 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Ај га накачи на SendSpace или сличан сервис, не бих ништа да инсталирам на рачунар, а овај горњи сервис ме тера на то...
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
njemen
Посланик

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4271
Локација: Београд

ПорукаПослао: Уто Авг 25, 2015 10:48 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Ја сам нормално преузео текст без икаквог додатног инсталирања.
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Уто Авг 25, 2015 2:53 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Не тражи ни мени додатно инсталирање, али ево и на Сендспејсу: https://www.sendspace.com/file/zwvo72
stevand
Посланик

Придружио: 04 Јан 2003
Поруке: 803
Локација: xxx

ПорукаПослао: Уто Авг 25, 2015 7:39 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Ima li nekako I za nas neznalice, ono kao neko okaci a ja iskopiram I prebacim da odstampam?
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил
VoiD
Посланик

ПорукаПослао: Сре Авг 26, 2015 9:34 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Хвала Небо!
Назад на врх
stevand
Посланик

Придружио: 04 Јан 2003
Поруке: 803
Локација: xxx

ПорукаПослао: Сре Авг 26, 2015 7:45 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Hvala Voide!
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил
Rabotnik
Члан

Придружио: 06 Сеп 2006
Поруке: 358
Локација: Beograd

ПорукаПослао: Уто Нов 03, 2015 6:40 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

http://www.vidovdan.org/drustvo/item/70052-anja-veber-salonski-desnicar-dragos-kalajic

http://www.vaseljenska.com/misljenja/deset-godina-bez-dragosa-kalajica/
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Yahoo Messenger MSN Messenger
VoiD
Посланик

ПорукаПослао: Чет Јул 28, 2016 12:33 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Небо, долазиш ли овамо још увек? Јави се...
Назад на врх
Neba
Посланик

ПорукаПослао: Нед Јул 31, 2016 9:17 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Навратим повремено, с времена на време, да видим шта има ново, али пошто је више од 3/4 форумаша престало да учествује у дискусијама, некако сам и ја временом престао да се ангажујем, коментаришем и сл, јер су дискусије замрле. Не иде на силу... ако нема интересовања - нема, шта да се ради... можда се ситуација једном промени, па форум неким чудом оживи. За фејсбуке и сл. нисам заинтересован. Поздрав!

Што се тиче теме... има изложба Калајићевих слика у галерији РТС, траје до септембра, о чему су сви сигурно обавештени. Баш ме је изненадило да се то деси у државној телевизији, јер је човек ипак од 5. октобра до смрти, а и после, практично елиминисан са свих медија. Мислим да је од његовог целокупног дела, његово сликарство (макар за мене) најмање интересантно, али вреди погледати... ово је мала изложба, упола мања од оне која је била у Ваљеву пре неколико година.
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Најбоље дискусије Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Страна 7 од 7

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму