Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Сајам књига
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Читаоница
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Сре Окт 23, 2013 4:32 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Ево и новог сајма. На једном од руских штандова (има их три ове године, ако се не варам и могу се наћи разне књиге занимљиве русофилима, попут украсно укоричених историја Русије за око 2000 дин. итд.), на полици за дечију литературу и ова књижица за децу са причом о животу мученика, младог војника Родионова, који је у нељудским мукама страдао у Чеченији. Кад ће се код нас неко усудити да направи тако неку сликовницу о нпр. малом Споменку?

Од новијих књига са пристојним ценама истакао бих као занимљиве „Дај нам боже муниције“, зборник родољубивих радова српских авангардних уметника из прве половине 20. века (Винавер, Мицић и др.) који се по цени од мислим 400 дин. може наћи на штанду Catena Mundi-Двери и „Ратну трилогију“ Небојше Јеврића, тј. његова три ратна романа обједињена у једној књизи, за свега 300 дин. (штанд „Принцип прес“).

А без обзира на ову и овакву власт која ју је формирала, Канцеларија за Косову и Метохију има занимљив штанд на улазу у халу 1, где се буквално сваког дана, од ујутру до увече одвија програм (представљање књига издатих на КиМ, пројекције филмова - између осталих и Малагурског, представе итд), у коме учествују и многи значајни интелектуалци попут Мила Ломпара, Рајка Петрова Нога и др. који свакако нису велики љубитељи ни ове ни претходне власти, па то вреди похвалити.

И тако даље...
VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Чет Окт 24, 2013 8:11 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Хвала Небо за ове информације, значајне за нас који не можемо да посетимо Сајам.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Чет Окт 29, 2015 7:51 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Има више занимљивих књига на штанду "Пешић и синови"...
Скочи на Youtube Download VideophpBB Plugin

Иначе, видех на неколико штандова (чак и на једном страном!) изложену књигу коју је објавио један члан форума, препознао сам ко је аутор. Smile Пошто ни он ни било ко други није ову новост овде објавио, нећу рећи која и чија књига је у питању, али му овим путем честитам на овом великом успеху.
VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Пет Окт 30, 2015 6:32 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Neba ::

Иначе, видех на неколико штандова (чак и на једном страном!) изложену књигу коју је објавио један члан форума, препознао сам ко је аутор. Smile Пошто ни он ни било ко други није ову новост овде објавио, нећу рећи која и чија књига је у питању, али му овим путем честитам на овом великом успеху.

Ко ти је крив кад ниси члан наше групе на Фејсбуку, тамо се о овоме увелико прича Razz
Иначе, добро си препознао, свака част Very Happy
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Читаоница Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Страна 9 од 9

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму