Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Radnicki Nis - Novi Pazar

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Спорт
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Пон Мар 21, 2005 12:19 pm    Наслов: Radnicki Nis - Novi Pazar Одговорити са цитатом

Citam danas u novinama da je u subotu u Nisu, na drugoligaskoj utakmici izmedju domaceg Radnickog i Novog Pazara doslo da incidenta. Navijaci Novog Pazara koji su dosli autobusom su uzvikivali :"Ovo je Turska" , "Nikad Srbija", "Hasim Taci - OVK", "Ubiti,ubiti..." Jedna grupa domacih navijaca "Meraklija" je krenula da se sukobi sa Pazarcima, ali ih je kordon policije sprecio. Letele su flase,,kamenice,cigle,bilo je i povredjenih. Nislije su uzvratile : "Ovo je Srbija", "Ubij Siptara", "Ubij Turcina" itd. I ranije su bili sukobi sa navijacima N.Pazara (Radovci), ali da dodju u Nis i da to vicu - to je stvarno previse. Ako neko ima vise informacija o dogadjaju neka napise.
Nisam ovo napisao da bi sad svi ispljuvali muslimane jer ja mislim da je ovo Ugljaninova provokacija. Iako je pobedio na izborima za predsednika opstine, u skupstini opstine N.Pazar (koliko je meni poznato) vecinu ima stranka Rasima Ljajica (koga su Ugljaninovi proglazili izdajnikom) zajedno sa dve srpske stranke. Nigde u medijima nisam video koje su to dve stranke, ali verujem da su to DS i SRS, jer ne verujem da bi neka treca stranka mogla da prodje cenzus u N.Pazaru. Sada Ugljanin primenjuje Milov metod - da u Srbiji stvori animozitet i mrznju prema muslimanima, kao sto Milova ekipa pokusava(neuspesno) godinama da stvori,svojim izjavama i razlicitim za###avanjima mislenje kod ljudi u Srbijii kako Crnogorci samo smetaju Srbiji i da je zato bolje da se Crna Gora otcepi sto pre. U Crnoj Gori je na poslednjem popisu 32% stanovnistva reklo da su Srbi, a 2/3 da govori srpskim jezikom,40% da su Crnogorci, ostalo su Albanci i muslimani(Bosnjaci). Ja sam za zajednicku drzavu sa Crnom Gorom, a i za to da se mora saradjivati sa umerenim muslimanima(kao sto je Ljajic) koji su lojalni gradjani Srbije da ne bi doslo do raspirivanja vatre ili cak stvaranja haosa u Raskoj (Sandzaku).Inace, o ovom incidentu nije bilo reci na glavnim informativnim emisijama, bar ja nisam video.
Sta vi mislite?
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Cara
Ветеран

Придружио: 19 Окт 2004
Поруке: 2585
Локација: RS

ПорукаПослао: Пон Мар 21, 2005 1:54 pm    Наслов: Re: Radnicki Nis - Novi Pazar Одговорити са цитатом

Neba ::
Nisam ovo napisao da bi sad svi ispljuvali muslimane jer ja mislim da je ovo Ugljaninova provokacija. Iako je pobedio na izborima za predsednika opstine, u skupstini opstine N.Pazar (koliko je meni poznato) vecinu ima stranka Rasima Ljajica (koga su Ugljaninovi proglazili izdajnikom) zajedno sa dve srpske stranke. Nigde u medijima nisam video koje su to dve stranke, ali verujem da su to DS i SRS, jer ne verujem da bi neka treca stranka mogla da prodje cenzus u N.Pazaru. Sada Ugljanin primenjuje Milov metod - da u Srbiji stvori animozitet i mrznju prema muslimanima, kao sto Milova ekipa pokusava(neuspesno) godinama da stvori,svojim izjavama i razlicitim za###avanjima mislenje kod ljudi u Srbijii kako Crnogorci samo smetaju Srbiji i da je zato bolje da se Crna Gora otcepi sto pre. U Crnoj Gori je na poslednjem popisu 32% stanovnistva reklo da su Srbi, a 2/3 da govori srpskim jezikom,40% da su Crnogorci, ostalo su Albanci i muslimani(Bosnjaci). Ja sam za zajednicku drzavu sa Crnom Gorom, a i za to da se mora saradjivati sa umerenim muslimanima(kao sto je Ljajic) koji su lojalni gradjani Srbije da ne bi doslo do raspirivanja vatre ili cak stvaranja haosa u Raskoj (Sandzaku).Inace, o ovom incidentu nije bilo reci na glavnim informativnim emisijama, bar ja nisam video.
Sta vi mislite?

Ето то што си рекао, у свакој реченици се слажем.
Назад на врх
Milos
Посланик

Придружио: 01 Јан 2003
Поруке: 3180

ПорукаПослао: Пон Мар 21, 2005 2:19 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Na duge staze srpske muslimane treba inkorporirati u srpsku drzavu i naciju, ali oni kojima je islamizam blizi od zemljaka nemaju sta da traze u Srbiji. Neka ih kod brace u islamskom svetu, ionako bi se vrlo brzo asimilovali.
Navijaci Novog Pazara stalno prave ekscese, nije to nista novo.
Назад на врх
NIskras
Ветеран

Придружио: 31 Дец 2002
Поруке: 417
Локација: Srbija

ПорукаПослао: Пон Мар 21, 2005 5:16 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

То показује да нас се балије не боје. А не боје нас се јер смо слаби, разбијени и душа нам је у носу.
Назад на врх
Milos
Посланик

Придружио: 01 Јан 2003
Поруке: 3180

ПорукаПослао: Уто Мар 22, 2005 11:02 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Tacno. Islamisti znaju da sadasnja garnitura ne zeli da udje u sukob jer je sa svih strana ucenjena i pritisnuta. Stvar je u politickoj garnituri, donekle i narodu, iako mislim da bi uz drugi politicki profil na celu drzave poislamljeni Srbi bili mirniji.
Назад на врх
Cara
Ветеран

Придружио: 19 Окт 2004
Поруке: 2585
Локација: RS

ПорукаПослао: Уто Мар 22, 2005 6:56 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Боје се они више него што мислите. Него су се мало осили, добиће они и Шиптари по носу, не само од нас него и од других. Уједају они руку која их храни, а обиће им се о главу кад тад.
Назад на врх
mpkByk
Ветеран

Придружио: 09 Мар 2005
Поруке: 1731
Локација: Србистан

ПорукаПослао: Уто Мар 22, 2005 8:19 pm    Наслов: турадија Одговорити са цитатом

Кад је турчин крвав до лаката, потурица мора бит до рамена.
Те сподобе из Н.Пазара од бијеса према своме коријену и поријеклу то ради.Истина зна да боли. Срамота их је што су сишли с пута правог, срамота је то велика кад се продаш за 30 сребрењака. Продали се уназад коју генерацију, а ове садашње долар врти ко була тепсију.
Понекад ме љутња обузме па бих то спалио у аутобусу , прије но што дођу, ал опет треба то покушати припитомити и дресирати, море бит успије.
Theranda
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 610
Локација: Уједињене Српске Државе

ПорукаПослао: Уто Јун 26, 2012 9:02 am    Наслов: Одговорити са цитатом

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1048744&l=717ff1f463&id=136867453029063
VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Уто Јун 26, 2012 7:26 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Не знам шта је чудније, то што су балије ископале пост са СИП-а из 2005. године или то што је Теранда ископао слику на њиховом зиду.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
stevand
Посланик

Придружио: 04 Јан 2003
Поруке: 803
Локација: xxx

ПорукаПослао: Чет Јун 28, 2012 6:20 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Shocked
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил
spartak
Ветеран

Придружио: 31 Дец 2003
Поруке: 2207
Локација: Beograd

ПорукаПослао: Чет Јун 28, 2012 9:08 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Што би рекао један тип којег знам: "Нисам леп, ал сам тражен" Тако и Коментар Smile
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Спорт Сва времена су GMT + 1 сат
Страна 1 од 1

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму