Српски Интернет парламент Форуми Српски Интернет парламент

FAQ/УпутствоFAQ/Упутство   ТражиТражи   Листа члановаЛиста чланова   Корисничке групеКорисничке групе   Региструј сеРегиструј се 
 Профил Профил    Провери приватне порукеПровери приватне поруке   ПриступиПриступи 

Поштовани посетиоци, да бисте остављали поруке на нашем форуму, претходно се морате регистровати. Хвала!

Европско првенство у фудбалу 2012. године
Иди на страну Предходни  1, 2, 3

Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Спорт
Погледај предходну тему :: Погледај следећу тему  
Аутор Порука
njemen
Посланик

Придружио: 05 Јан 2003
Поруке: 4273
Локација: Београд

ПорукаПослао: Пет Сеп 24, 2010 9:42 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

drum ::
Jel on bese uvrstio sina u reprezentaciju?

То је био Петковић
drum
Ветеран

Придружио: 05 Мар 2008
Поруке: 1624
Локација: Солун

ПорукаПослао: Пет Сеп 24, 2010 9:54 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

I sta bi sa sinom Dusanom na kraju?
Milos
Посланик

Придружио: 01 Јан 2003
Поруке: 3180

ПорукаПослао: Пет Окт 08, 2010 9:32 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Bravo fudbaleri, legende sporta bivse, sadasnje i buduce drzave. Sta kaze onaj kretenko Krasic sto lici na Budalinu Ivana-Italijani nas se plase. Svima se tresu gace od strasnih srpskih fudbalera koji iza sebe imaju sve sama osvojena prvenstva sveta i kontinenta. Mnogo je bitnije da odbojkasi sutra pobede nego da ove budale odu na EP gde bi se opet blamirale. Treba nam zabraniti da igramo fudbal. Prosto nemamo talenat za tu igru, pogotovo je to ocigledno od 2000.godine kad su stasale generacije iz nase lige.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
VoiD
Посланик

Придружио: 30 Дец 2002
Поруке: 4795

ПорукаПослао: Суб Окт 09, 2010 7:24 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Milos ::
Sta kaze onaj kretenko Krasic sto lici na Budalinu Ivana

Ха ха, браво, исти он!!!! yeah
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Пошаљи Е-маил Посети сајт аутора
Beli
Ветеран

Придружио: 23 Нов 2005
Поруке: 522

ПорукаПослао: Суб Окт 09, 2010 12:40 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Иста прича, исто одстојање. У игри се ништа није променило, не знам што су онда уопште и доводили Пижона.

Жигић, Красић, Лазовић, Јовановић, Тошић, Видић и Станковић више дефинитивно немају места у репрезентацији.

Стојим иза онога што сам рекао после бруке на светском првенству - отерати говна у пензију, позвати само младе и неафирмисане играче из наше лиге жељне доказивања, уз пар појачања од оних који играју у иностранству а не спадају и горенаведене, и наћи доброг играча средине терена.

Не знам стварно кад ће им доћи из дупета у главу.
Vid
Посланик

Придружио: 31 Дец 2002
Поруке: 5514

ПорукаПослао: Суб Окт 09, 2010 2:48 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Толе Караџић и Бата Ђора су успели да нас врате тамо где смо били у време квалификација за претходно ЕП - селектор без икаквог ауторитета, малобројна и подељена публика, стадион ЈНА, неваспитани и нервозни играчи, "карантин" у Хајату (близина сплавова) а не Ковилову (недођија)... И све то само зато што се багра уплашила да ће Антић да их изгура из ФСС (што је овај очигледно и планирао).

Најсрамније је пребацивање лоптице на навијаче. Без обзира што не може да се оправда звиждање голману репрезентације (мада бих му и сам звизнуо понеки пут да којим случајем имам ту глупу навику да гледам Србију уживо), кривица је искључиво на Пижону, или коме год ко саставља тим, с обзиром да је сваком паметном било јасно шта ће да буде. Да се играло на Маракани, било би још горе. Знало се и да овај то не може да издржи, а и ако издржи да ће да га потера малер. То увек иде тако. Не могу речима да опишем глупост да у Београду на гол стави Стојковића, бар док се мало не стишају страсти, прође дерби.

Иначе, играчи су ту највећа стока. Мени је све било јасно када је Станковић на конференцији за штампу, дан пре меча, рекао "Пики нам је рекао...". Пази, овај је "Пики" а онај је био "Мистер", а не рецимо" Антара" Стока се одмах осилила када је осетила нејединство у савезу, какав је статус селектора (марионета), ко су му помоћници...

Ово је иначе и пораз наше фудбалске јавности, која се већином сложила са нереалном проценопм нашег учешћа на СП. Пошто нисмо хтели да признамо да је наш наступ био у границама наших могућности, да нисмо прошли даље јер смо играли са бољим или бар равнопшравним ривалима, да можда мало нисмо имали ни среће (нити су нас судије миловале)... сада се суочавамо са сопственом сликом. Критиковали смо Антића што не може да победи "једну Гану" или "једну Аустралију", репрезентације које протеклих година праве боље резултате од нас а немају ни лошије играче, а не знам шта ћемо сада да причамо.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Посети сајт аутора
Cara
Ветеран

Придружио: 19 Окт 2004
Поруке: 2585
Локација: RS

ПорукаПослао: Суб Окт 09, 2010 6:23 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Потписујем све што си написао, само бих додао да има Бога.

Ово је слика и прилика и у осталим дјеловима друштва.
Neba
Посланик

Придружио: 08 Феб 2005
Поруке: 2657
Локација: Србија

ПорукаПослао: Чет Мар 31, 2011 9:14 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Улазница за утакмицу Естонија-Србија:
http://img29.imageshack.us/i/kartad.jpg/

Shocked
Vid
Посланик

Придружио: 31 Дец 2002
Поруке: 5514

ПорукаПослао: Пет Апр 01, 2011 10:02 am    Наслов: Одговорити са цитатом

Не постоји руководство неког националног фудбалског савеза које је увученије у буљу ових из УЕФА а да реално има мање утицаја.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку Посети сајт аутора
Milos
Посланик

Придружио: 01 Јан 2003
Поруке: 3180

ПорукаПослао: Суб Апр 02, 2011 12:13 pm    Наслов: Одговорити са цитатом

Pokrali su nas( ne secam se da je ikada neki gol prvo priznat, a onda ponisten) a ovi opravdavaju diskriminatorske odluke UEFINE mafije. Glupi Gatuzo je dobio cetiri utakmice kazne zasta bi nasem igracu dali najmanje godinu dana neigranja, a ovi pricaju o UEFI kao da je postena organizacija.
Назад на врх
Погледај профил корисника Пошаљи приватну поруку
Прикажи поруке из последњих:   
Напиши нову тему   Одговори на поруку    Српски Интернет парламент Форуми -> Спорт Сва времена су GMT + 1 сат
Иди на страну Предходни  1, 2, 3
Страна 3 од 3

Скочи на:  
Не можете писати нове теме у овом форуму
Не можете одговорити на теме у овом форуму
Не можете мењати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете гласати у овом форуму